Menu
Your Cart

Charlies Chalk Dust

Brand: Charlies Chalk Dust Model: ccd-ds
Charlie’s Chalk Drama Swirl (Kayısı Ve Pasta Aromalı)Charlie’s Chalk Dust Drama Swirl, pasta ve kayısı aroması ile sizlere benzerine başka bir elektronik sigara likiti aromasında rastlayamayacağınız bir aroma lezzeti vaad ediyor. Eğer siz de meyve aromalarından vazgeçemiyor ve aynı zamanda..
70TL
Vergiler Hariç:70TL
Brand: Charlies Chalk Dust Model: ccd-sb
Charlie’s Chalk Dust - Slam Berry (Çilek Ve Dondurma Aromalı)Dondurma ve çilek aroması ile tatlandırılmış olan Charlie’s Chalk Dust - Slam Berry ile çilekli dondurma keyfine siz de ulaşabilirsiniz. Çilekli dondurma aroması ile tatlandırılmış olan Charlie’s Chalk Dust Slam Berry&n..
70TL
Vergiler Hariç:70TL
Brand: Charlies Chalk Dust Model: ccd-cos
Charlie’s Chalk Dust Camp Fire (Eritilmiş Çikolata - Marshmallow - Graham Krakeri Aromalı) Arada bir şehir hayatının stresinden uzaklaşmak size iyi gelebilir. Oksijen dolu bir ormanda yapacağınız bir kamp, tüm stresinizi giderecektir. Eğer yanınızda elektronik sigara ve likitinizi de götürmek ister..
100TL
Vergiler Hariç:100TL
Brand: Charlies Chalk Dust Model: ccd-dc
Charlie’s Chalk Dust Dream Cream(Vanilya - Krema Ve Tarçın Aromalı)Charlie’s Chalk Dust Dream Cream, adına yakışır bir premium likit. Size vanilya, krema ve tarçın lezzetlerini birlikte sunan bu harika premium likit aromasını özellikle elektronik nargile ile kullandığınızda kendinizi rüyalar ülkesin..
70TL
Vergiler Hariç:70TL
Brand: Charlies Chalk Dust Model: ccd-hbb
Charlie’s Chalk Dust Head Bangin Boogie (Yaban Mersini Ve Tropikal Meyve Aromalı)Yaban mersini şekerlemesi ve tropikal meyvelerin aroması ile tatlandırılmış olan Charlie’s Chalk Dust Head Bangin Boogie, içimi keyifili ve lezzetli harika bir premium elektronik sigara likitidir. Charlie’s Chalk Dust H..
70TL
Vergiler Hariç:70TL
Brand: Charlies Chalk Dust Model: ccd-hb
Charlie’s Chalk Dust Honey Badger(Bal - Tütün - Krema Aromalı) Charlie’s Chalk Dust Honey Badger, iddialı bir premium likit. Neden mi? Çünkü bu harika premium likit zorlu bir göreve sahip: sizlere bal, tütün ve krema aromasını en iyi şekilde tattırmak. Eğer siz de farklı aromaları denemeyi seven b..
70TL
Vergiler Hariç:70TL
Brand: Charlies Chalk Dust Model: ccd-jr
Charlie’s Chalk Dust Jam Rock (Ekşi Elma Aromalı)Elektronik sigara dünyasındaki her elma aroması aşşağı yukarı birbirine benzer. Ancak sizin istediğiniz ekşi elmaların tat ve lezzetini elde etmekse Charlie’s Chalk Dust Jam Rock sizin için biçilmiş kaftandır. Ekşi elma aroması ile tatlandırılmış olan..
70TL
Vergiler Hariç:70TL
Brand: Charlies Chalk Dust Model: ccd-mr-m
Charlie’s Chalk Dust Mr. Meringue (Limonlu Kek) Charlie’s Chalk Dust Mr. Meringue Elektronik Sigara Likiti, fırından yeni çıkmış limonlu bir kekin tüm aromasını ve lezzetini sizlere yaşatmak için üretildi! Bu harika premium elektronik sigara likiti, limon ve kek aromalarını harika bir şekilde birl..
150TL
Vergiler Hariç:150TL
Brand: Charlies Chalk Dust Model: ccd-pbj
Charlie’s Chalk Dust Peanut Butter Jesus (Fıstık Ezmesi Ve Jöle) Yer fıstığından üretilen fıstık ezmesi özellikle Amerika’da son derece popüler bir gıdadır. Yer fıstığı Amerika’da özellikle reçel ile birlikte tüketilir. Eğer siz de reçel ve fıstık ezmesi aromalı bir elektronik sigara likiti istiyor..
70TL
Vergiler Hariç:70TL
Brand: Charlies Chalk Dust Model: ccd-kmpny
İstediğiniz herhangi 3 Adet Charlie's Chalk Dust Likit Sadece 200TL.Charlie's Chalk Dust likit çeşitlerine buradan ulaşabilirsiniz...
200TL
Vergiler Hariç:200TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)