Menu
Your Cart

One Hit Wonder

One Hit Wonder My Man Premium Likit 30ML (Bölünmüş)
Yeni Ürün
Brand: One Hit Wonder Model: one-hit-30ML
One Hit Wonder My Man 30ML (Dondurma AromalıKutusu ve aroması ile aklınızı başınızdan alacak olan harika bir elektronik sigara aroması arıyorsanız dondurma aromalı One Hit Wonder My Man likitlerini mutlaka ama mutlaka tercih etmelisiniz. One Hit Wonder My Man elektronik sigara li..
35TL
Vergiler Hariç:35TL
Brand: One Hit Wonder Model: bambams-captain-10ml
BamBam’s Captain Premium Likit 10 ml Elektronik Sigara Likiti (TahılGevreği & Vanilyalı Krema Aromalı)Gerek aroması gerekse içimi ile bir kere denedikten sonra bir daha vazgeçemeyeciğiniz harika bir elekronik sigara likiti: BamBam’s Captain Premium Elektronik Sigara Likiti. BamBam..
30TL
Vergiler Hariç:30TL
Brand: One Hit Wonder Model: milas-mcrns-strawberry-10
Milas’s Macarons Strawberry ( Çilekli Macaron Kurabiye )Şimdi yeni bir elektronik sigara likiti ile buluşuyoruz. Bizi bu sıvı ile buluşturan One Hit Wonder oldu. Yapımda emeği geçen firma Bizlere Macarons tadını çilek ile zenginleştirerek tatlı bir karışım sunuyor.Mila’s Macaron’..
20TL
Vergiler Hariç:20TL
Brand: One Hit Wonder Model: one-hit-wonder-dripin-whip
One Hit Wonder Drippin Whip (Tatlı Krema)One Hit Wonder Drippin Whip, taptaze ve enfes krema lezzetini elektronik sigaralarınıza taşıyor. Taze çırpılmış tatlı kremanın tadını arıyorsanız bu harika elektronik sigara likitini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. One Hit Wonder Drippin Whip, 180 ml’lik öze..
190TL 210TL
Vergiler Hariç:190TL
Brand: One Hit Wonder Model: one-hit-wonder-stb-muffin-man
One Hit Wonder Mini Muffin Man Likiti ile her elektronik sigara deneyimi aapayrı bir macera! One Hit Wonder Likit Mini Muffin Man, çilekli ve kek aromalı bir elektronik sigara likiti olup %80 VG ve %20Poranına sahiptir. Tatlı ve yoğun bir aromaya sahip olan bu muhteşem elektronik siga..
140TL 170TL
Vergiler Hariç:140TL
Brand: One Hit Wonder Model: one-hit-wonder-rocketman
One Hit Wonder Rocket Man (Yaban Mersini, Krema Ve Yulaf Aromalı)One Hit Wonder’dan sıra dışı bir elektronik sigara likiti daha! Yulaf gevreği, krema ve yaban mersini aromaları ile tatlandırılmış olan bu harika elektronik sigara likiti, 180 ml’lik özel şişesinde bulunur. Bu şişe, çocukların ula..
190TL 210TL
Vergiler Hariç:190TL
One Hit Wonder My Man 180 ml Likit One Hit Wonder My Man 180 ml Likit
Yeni Ürün -23 %
Brand: One Hit Wonder Model: one-hit-wonder-my-man
One Hit Wonder My Man (Dondurma Aromalı)Kutusu ve aroması ile aklınızı başınızdan alacak olan harika bir elektronik sigara aroması arıyorsanız dondurma aromalı One Hit Wonder My Man likitlerini mutlaka ama mutlaka tercih etmelisiniz. One Hit Wonder My Man elektronik sigara likitleri %80 VG..
170TL 220TL
Vergiler Hariç:170TL
Brand: One Hit Wonder Model: bambams-c-c
Bam Bam’s Cannoli E-Likit Bam Bam’s Cannoli Elektronik Sigara Likiti klasik İtalyan Cannoli Lezzetini arayan kullanıcılara hitap eden benzersiz bir aromaya sahiptir. Tadı şekerli olan bu harika elektronik sigara likiti %70 VG oranıyla yüksek buhar vermekle kalmaz aynı zamanda rahat bir çekim ve mak..
150TL
Vergiler Hariç:150TL
Brand: One Hit Wonder Model: bambams-c-c-30
Bam Bam’s Cannoli E-Likit Bam Bam’s Cannoli Elektronik Sigara Likiti klasik İtalyan Cannoli Lezzetini arayan kullanıcılara hitap eden benzersiz bir aromaya sahiptir. Tadı şekerli olan bu harika elektronik sigara likiti %70 VG oranıyla yüksek buhar vermekle kalmaz aynı zamanda rahat bir çekim ve mak..
60TL
Vergiler Hariç:60TL
Brand: One Hit Wonder Model: milas-mcrns-s-c
Mila’s Macarons Salted Caramel E-Likit (Karamel Ve Macaron Kurabiyesi Aromalı)Minik, lezzetli, taptaze Macaron kurabiyesi aroması sizlerle. Şimdiye kadarki premium likit seçenekleri içerisinde bulunmayan Mila’s Macarons Salted Caramel Elektronik Sigara Likiti, size yemeye doyamadığınız macaron kurab..
90TL
Vergiler Hariç:90TL
Brand: One Hit Wonder Model: milas-mcrns-strawberry-30
10ml*3 Adet şeklinde Toplam 30 ML Olarak Gelir Milas’s Macarons Strawberry ( Çilekli Macaron Kurabiye ) Şimdi yeni bir elektronik sigara likiti ile buluşuyoruz. Bizi bu sıvı ile buluşturan One Hit Wonder oldu. Yapımda emeği geçen firma Bizlere Macarons tadını çilek ile zenginleştirerek tatl..
50TL
Vergiler Hariç:50TL
One Hit Wonder Island Man Premium Likit 100 ml One Hit Wonder Island Man Premium Likit 100 ml
-17 % Stokta Yok
Brand: One Hit Wonder Model: one-hit-wndr-islnd-man-100
One Hit Wonder Island Man Premium Likit 100 ml (Sulu Ada Meyveleri Aromalı)One Hit Wonder Island Man Likiti ile her elektronik sigara deneyimi apayrı bir macera! One Hit Wonder Island Man, sulu ada meyvelri aromalı bir elektronik sigara likiti olup %80 VG ve %20 PG oranına sahiptir. Tatlı ve yo..
140TL 169TL
Vergiler Hariç:140TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)