Menu
Your Cart

SMOKOFF

Brand: SMOKOFF Model: Smok-spirals
Smok Spirals TankSmok Spirals Tank, mini mod elektronik sigaralar için tasarlanmış olan son derece kullanışlı bir atomizer tanktır. Smok Spirals Tank, japon bezi ile harika bir biçimde takviye edilmiş olan kullanışlı bir atomizer tank modelidir. Smok Spirals Tank, hava kanalları ve harika bir ağızlı..
150TL
Vergiler Hariç:150TL
Smok TF-S6 Coil (5'li Paket)
Yeni Ürün
Brand: SMOKOFF Model: smok-tf-s6-coil
Smok TF-S6, hava akımı üretimini, ısı yalıtımını önemli ölçüde iyileştiren ve günümüzün en iyi meyve suyunun sağlam lezzetlerini koruyan patentli sextuplet bobin kafası bobin başı ve ayrı hazne tasarımına sahiptir. Sextuplet bobin baş bobini, daha önce görülmemiş türbülanslı bulutlar sunabilen üçlü ..
75TL
Vergiler Hariç:75TL
Smok TF-T3 Coil (5'li Paket)
Yeni Ürün
Brand: SMOKOFF Model: smok-tft3-coil
SMOK TF-T3 bobin kafaları, SMOK TFV4 Sub Ohm Tankı ile kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. TF-T3 bobin kafası, her biri kendi tüpünde üçlü dikey bobin düzenlemesine sahiptir. Her TF-T3 bobin kafası saf organik pamuk kullanılarak yapılır ve SMOKtech TFV4 ile kullanıldığında mak..
75TL
Vergiler Hariç:75TL
Smok V12-X4 Coil (3'li Paket)
Yeni Ürün
Brand: SMOKOFF Model: smok-v12-x4-coil
Bu TFV12 X4 önceden oluşturulmuş atomizer kafaları, buhar üreten ve lezzet arttırıcı performans çizgisinden gelmektedir. V12 coil kafalarının tamamı, alt-ohm tankınızı en yüksek performansla donatır ve yüksek voltajlarda dev buharlar üretir! Bu 0,15Ω'lik coil kafaları, SMOK’un bu sektörde ..
100TL
Vergiler Hariç:100TL
Brand: SMOKOFF Model: smok-v-p-22-ac
Smok Vape Pen 22 Atomizer CamıAtomizer CamıVape Pen Camı..
30TL
Vergiler Hariç:30TL
Brand: SMOKOFF Model: Smok-vape-pen-coil
SMOK VAPE PEN 22 UYUMLU0.30ohm..
90TL
Vergiler Hariç:90TL
Brand: SMOKOFF Model: Smok-tvf8-T8
Paket Şeklinde Gönderilmektedir...
109TL
Vergiler Hariç:109TL
Smok Marshal Kit Elektronik Sigara - Hediyeli Smok Marshal Kit Elektronik Sigara - Hediyeli
-18 % Stokta Yok
Brand: SMOKOFF Model: smk-marshal-kit
Smok Marshal G320 TC Starter Kit Elektronik Sigara1 adet Mr Zero Premium Likit hediyelidir.Eğer mod elektronik sigaralara başlamak niyetindeyseniz ve yeni bir mode elektronik sigara arıyorsanız Smok Marshal Elektronik Sigara sizin için gayet ideal bir tercih olacaktır. Smok Marshal Elektronik Sigara..
320TL 390TL
Vergiler Hariç:320TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)