Menu
Your Cart

Kangertech

Brand: Kangertech Model: kangertech-pgocc-nicr
Kangertech PGOCC CoilTüm elektronik sigara kullanıcılarının yakından tanıdığı Kangertech’den bir başka coil daha! Kangertech PGOCC Coil NİZr rezistant teli ile güçlendirilmiş son derece güçlü ve dayanıklı bir elektronik sigara coilidir. Eğer siz de elektronik sigaranızı sık kullandığı..
90TL
Vergiler Hariç:90TL
Brand: Kangertech Model: kangertech-pgocc-ss
Kangertech PGOCC CoilTüm elektronik sigara kullanıcılarının yakından tanıdığı Kangertech’den bir başka coil daha! Kangertech PGOCC Coil SUS316L rezistant teli ile güçlendirilmiş son derece güçlü ve dayanıklı bir elektronik sigara coilidir. Eğer siz de elektronik sigaran..
90TL
Vergiler Hariç:90TL
Kangertech Togo Mini Elektronik Sigara - Hediyeli Kangertech Togo Mini Elektronik Sigara - Hediyeli
Sıcak -42 %
Brand: Kangertech Model: kangertech-togo-mini
Kangertech TOGO Mini Starter Kit1 adet Mr Zero Premium Likit hediyelidir.Özellikle likit tankı eklendiğinde bir elektronik sigara gövdesi sadece ağırlaşmaz aynı zamanda boyut olarak büyür ve taşıması zor bir hal alır. Kangertech TOGO Mini Starter Kit, küçük ve taşıması kolay gövdesi ile gü..
220TL 380TL
Vergiler Hariç:220TL
Brand: Kangertech Model: kang-ae-v2
KANGERTECH AEROTANK V2 ATOMİZERKangerTech AeroTank (V2) size tam bir atomizer seti olarak gelir. Tek yapmanız gereken, likit doldurarak, bataryanıza monte etmek ve kullanmaya başlamak! PAKET İÇERİĞİ:-1 × AeroTank V2 ( Cam tank, 510 drip tip, Airflow - hava akımı - kontrol ünitesi )-2 × Dua..
110TL
Vergiler Hariç:110TL
Brand: Kangertech Model: kang-aem-2-mini
                              KANGERTECH AEROTANK MEGA ATOMİZERKanger AeroTank Mega, size tam bir atomizer seti olarak gelir. Tek yapmanız gereken, likit doldurarak, bataryanıza monte etmek ve kullanmaya başlamak! PAKET ..
120TL
Vergiler Hariç:120TL
Brand: Kangertech Model: kangertech-cupti
Kangertech Cupti Starter Kit Elektronik Sigara1 adet Mr Zero Premium Likit hediyelidir.Elektronik sigara kullanıp da Kangertech Markasından haberdar olmayan yoktur. Daha önce Kangertech Subox, Kangertech Nebox gibi elektronik sigara modelleriyle büyük başarı yakalayan Kangertech şimdi de Kangertech ..
245TL
Vergiler Hariç:245TL
Brand: Kangertech Model: kgtc-atm-02
Kangertech Dual Coil Unit Title Atomizer ( x5 ) Kangertech Dual Coil Unit 5 pcs Atomizer title package contents Aero tank PROTANK 3 , Mini PROTANK 3 works with Evodia 2 T3'D model atomizer.Kangertech Dual Coil Unit atomizer head is 2.0 ohms...
39TL
Vergiler Hariç:39TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)