Menu
Your Cart

Elektronik Sigara, Likit, Atomizer, Coil ve merak edilen her şey! RSS Feed

07 Aug Elektronik Sigara Kullanan Ünlüler Kimler?
admin 0 551
Elektronik Sigara Kullanan Ünlüler Kimler?Eğer e-sigara dalgasının sadece ülkemizi etkilediğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Dünyanın pek çok ülkesinde elektronik sigara sık kullanılan bir ürün. Özellikle ABD ve Avrupa Kıtasında e-sigaralarla ilgili temel endişelerin başında gençlerin sigara kullanmadan direkt e-sigara kullanmaya başlaması geliy..
07 Aug Elektronik Sigaralar Neden Likit Sıçratır?
admin 0 303
Elektronik Sigaralar Neden Likit Sıçratır? Kimi elektronik sigara kullanıcıları için sorun olan bazı şeyler, kimi kullanıcılar için oldukça hoş karşılanabilir. Örneğin bir elektronik sigaranın yoğun buhar vermesi tüm e-sigara kullanıcıları tarafından tercih edilmeyebilir. Buna benzer durumlardan bir tanesi de bir elektronik sigaranın çekim sırasınd..
07 Aug Elektronik Sigaranın Yan Etkileri Nelerdir?
admin 0 189
Elektronik Sigaranın Yan Etkileri Nelerdir? Elektronik sigara geleneksel tütün ürünlerinden yani tütün sigarasından, sarma sigaradan, pipo, nargile ve purodan çok daha sağlıklı bir üründür. E-sigaralar aynı zamanda işlevseldir ve size sigarayı bıraktıracağını iddia eden nikotin bandı veya nikotin sakızı gibi ürünlerden çok daha kolay bir şekilde si..
07 Aug En İyi Elektronik Sigaralar 2019 Listesi
admin 0 306
En İyi Elektronik Sigaralar 2019 Listesi E-sigara kullanan bir arkadaşınız veya yakınınız “en iyi elektronik sigara, en çok keyif aldığındır” derse, bilin ki doğru söylüyordur. Çünkü elektronik sigaralar söz konusu olduğunda değerlendirilebilecek pek çok farklı model ve cihaz sınıfı var. İnce ve narin Vape Pen modellerinden dokunmatik ekranlı modla..
07 Aug E-Sigara Atomizer Tel Çeşitleri
admin 0 464
E-Sigara Atomizer Tel Çeşitleri Eğer bir RBA atomizer kullanıyorsanız, bir coil yapısını oluşturmak için hangi teli kullanıyor olduğunuz, içim deneyiminden buhar kalitesine kadar her şeyi etkiler. Daha önce de belirttiğimiz gibi, atomizer tankın içinde bulunan coil (bobin) bir bakıma e-sigara cihazlarının kalbidir. Eğer bu kurala elinizden geldiği ..
07 Aug Elektronik Sigara mı? IQOS mu?
admin 0 955
E-Sigara Mı? IQOS Mu? Sigara üreticilerinin e-sigaraya cevabı niteliğini taşıan IQOS, “I Quit Of Smoke” ismini taşıyan, e-sigara benzeri bir üründür. Elektronik sigara benzeri diyoruz, çünkü IQOS’ u geleneksel bir elektronik sigara modeline karşı eksik kılan çok sayıda unsur var. Yine de IQOS, bazı açılardan tüketici beklentisini daha iyi karşıladı..
07 Aug Fiyatına Göre En İyi Likitler
admin 0 171
Fiyatına Göre En İyi Likitler Kendi likit içeriklerini yapmak bir e-sigara kullanıcısı için, masrafları düşürmek konusunda yardımcı olabilir. Ancak günümüzde elektronik sigara likiti üreten çoğu firma, e-likit üretimi konusunda ustalaşmış durumda. Üstelik aynı aroma lezzetini tutturmak ve e-sigaranızla deneyimlemek size uzun bir zamana mâl olabilir..
07 Aug Hazır Coil Mi? RBA Coil Mi?
admin 0 268
Hazır Coil Mi? RBA Coil Mi?Bu yazıyı okumak için linke tıkladıysanız, e-sigaralar konusunda belli bir yetkinliğe ulaştınız demektir. Yani hazır coil mi? RBA coil mi? sorusu genellikle acemi kullanıcılar tarafından sorulmaz. Bu soruyu soran kişi büyük ihtimalle uzun bir süre e-sigara kullanmıştır ve daha yoğun aroma ve buhar elde etmenin yollarını a..
07 Aug IQOS Nedir?
admin 0 468
IQOS Nedir? E-sigara ve pod cihazların yaygınlaşmasından bir sektör oldukça büyük bir kayıp yaşadı. Bu sektör de tahmin edebileceğiniz gibi tütün ve tütün sigarası üreten firmalar. Dünyadaki büyük tütün üreticilerinin e-sigara ve elektronik sigara dalgasına cevabı ise çok gecikmedi. E-sigara, mod elektronik sigara, pod sistem derken IQOS, sessizce ..
07 Aug Juul Podları Nedir? Juul Pod Özellikleri Nelerdir?
admin 0 480
Juul Podları Nedir? Juul Pod Özellikleri Nelerdir? Juul Elektronik Sigara ürünü için kullanılan Juul Pod, günümüzde kullanımı giderek yaygınlaşan pod elektronik sigara modellerindeki “kartuş” ürünleridir. Sizler için bugün, Juul Podları nedir? Juul Pod özellikleri nelerdir sorularına cevap vermeye çalışacağız. Bildiğiniz gibi pod elektronik sigara ..
07 Aug Mod Elektronik Sigara Nedir?
admin 0 234
Vape pen, cig – a like, box mod, mini box mod, mod elektronik sigara ve pod sistem elektronik sigara cihazları… Kafanız karışmasın, kamuoyunun baskı ve engellemelerine rağmen e-sigara günümüzün en başarılı teknolojik gelişmelerinden bir tanesi. Bu konudaki araştırmalar devam ettikçe elektronik sigara cihazlarının model sınıfları da gün geçtikçe çeş..
07 Aug One Hit Wonder Efsanesi Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey
admin 0 216
One Hit Wonder Efsanesi Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey E-sigara üretici firma ve model çeşitlerinin artması, premium likit sınıfında da farklı zevklere hitap eden ürünlerin piyasaya sürülmesini sağladı. Bugün pod sistem elektronik sigara cihazlarından tutun, güçlü mod e-sigara gövdelerine kadar her model için kaliteli premium likit piyasaya sürmü..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)