Menu
Your Cart

Innovation Bublegum Likit 30ml

Innovation Bublegum Likit 30ml
Innovation Bublegum Likit 30ml
Ürün Özellikler
VG / PG Oranı 50 PG / 50 VG
Mililitre 30ml
38TL
Vergiler Hariç: 38TL
  • Stock: Stokta var
  • Model: innovation-bublegum
  • Weight: 0.00kg

Mevcut Seçenekler:

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
InnovationBG Bubble Gum 

Çocukluğunuzun vazgeçilmez rengarenk sakızları bu likitle karşınızda! Sakız ve cikletlerin o kendine has koku ve aromasından vazgeçemeyen kullanıcılarımız için üretilen Innovation BG Bubble Gum Likit, diğer likitlerle beraber kullanabileceğiniz harika bir likittir. Sizleri yoğun aroması ve şekerli aromasıyla çocukluğunuza götürecek bu harika aroma için sipariş verdiğinizde likit sizlere özel kutusunda gelir. Kutudan aynı zamanda küçük bir kullanım prospektüsü çıkar. Likitin kendisi 30 ml'lik vakumlu ve çocuk korumasına sahip bir şişede gelir. Şişenin üzerindeki son kullanım tarihini gözeterek likiti kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak InnovationBG Bubble Gum %50 PG ve %50 VG'den oluşur ve diğer likitlerle rahatlıkla karıştırılabilir. Çilekli bir sakız mı istediniz? O zaman çilek aroması ile InnovationBG Bubble Gum'u karıştırmayı deneyin. InnovationBG Bubble Gum ile harika lezzetler sizi bekliyor! 

InnovationBG Elektronik Sigara Likitleri, Türkiye'nin elektronik sigara ve elektronik sigara likiti konusundaki en yetkin adreslerinden birinin; Elektroniksigaraal.com'un stoklarında siz değerli kullanıcılarını bekliyor. InnovationBG'nin son derece kaliteli ve sağlıklı bir elektronik sigara likiti olduğunun, Avrupa Birliği Standartlarına göre üretildiğinin ve de sadece bazı ilaçlar için kullanılan GMP Sertifikasına InnovationBG Likitlerin sahip olduğunun da altını çizelim. 
Sitemizde çeşitlerini bulabileceğiniz InnovationBG Likitler, farklı ve lezzetli aromalara sahip olmalarının yanında 3 veya 6 mg nikotin seviyesine sahipler. InnovationBG Likitlerin arasında sadece "Carolina" Likiti 12 mg nikotin seviyesine sahiptir. Farklı aromalara sahip olan InnovationBG Elektronik Sigara Likitleri aynı zamanda ISO 9001, ISO 14001, BS OHSAS 18001 ve de GMP gibi kalite sertifikalarına sahiptir. Tüm bu sertifikalar InnovationBG Elektronik Sigara Likitlerinin kalitesini onaylamakta ve kullanıcılara zevkli bir içim sağlamaktadır. 
InnvationBG Elektronik Sigara Likitleri %50 PG'den ve de %50 VG'den oluşmaktadırlar. Bu da elektronik sigara likitlerini yüksek PG (Propien Gliserin) içeren elektronik sigara likitlerinden daha iyi bir içime sahip olmasını sağlarken, fiyat olarak premium likitlerden çok daha hesaplı olmalarını sağlar. Eğer siz de InnovationBG likitlerin kalitesinden eminseniz veya bu kaliteyi deneyimlemek isterseniz, farklı aromalarıyla InnovationBG Likitler sizleri Elektroniksigaraal.com bekliyor olacak. 
Elektroniksigaraal.com sitesinde çeşitlerini bulabileceğiniz InnovationBG Elektronik Sigara Likitleri, 30 ml'lik vakumlanmış şişelerde sizlerle buluşur. Likit şişeleri çocuk korumasına sahiptir. Likiti sipariş ettiğinizde şişenin vakumlanmış olduğunu ve likit kutusunda bir adet de likitin nasıl kullanılması gerektiğine dair küçük bir de prospektüsün bulunduğunu görebileceksiniz. Likit şişesinin üzerindeki son kullanma tarihleri ile sağlığınızı kesinlikle riske atmamış olacaksınız.