eGo CE6 Elektronik Sigara

-13% eGo CE6 Elektronik Sigara

eGo CE6 Elektronik Sigara

eGo CE6 Elektronik Sigara

Elektronik sigaraya yeni başlayanlar arasında oldukça popüler olan eGO CE4 Elektronik Sigarayı hatırladınız mı? eGo CE6 Elektronik Sigara, çok tutulan modelin bir üst seviyesidir. Bu da ek ve kullanışlı özellikler anlamına gelmektedir. eGo CE6 Elektronik Sigara, yüksek kapasitelidir. Kullanımı ve taşıması son derece kolaydır. Elektronik sigaraya yeni başlamış başlangıç seviyesindeki pek çok kullanıcı için ideal bir elektronik sigaradır. Elektronik sigaranın üzerinde bulunan led bildirim ışıkları sayesinde elektronik sigaranızda dilediğiniz değişikliği yapabilir, şeffaf likit tankı sayesinde likit durumunuzu öğrenerek likit seviyesini yükseltebilir ve bölece atomizerinizin ömrünü uzatabilirsiniz. 

Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan eGo CE6 Elektronik Sigara, 650 MAh'lık bir batarya kapasitesine sahiptir. Cihazın sahip olduğu başlık gerilimi 2.2 oHm'dur. Bu da hesaplı fiyata oldukça yoğun buhar deneyimi anlamına geliyor. eGo CE6, pek çok eGo Markalı elektronik sigarada olduğu gibi vidalama sistemli bir şarj cihazına sahiptir ve bu şekilde cihazınızı rahatlıkla şarj edebildiğiniz gibi 1.5 ya da 2 saatlik bir şarj süresinden sonra uzun süre kullanabileceksiniz. Cihazla birlikte verilen şarj aletini 400 defa kullanabilirsiniz. 


Kutu İçeriği:

 • 1 adet 650 mAh eGo Batarya
 • 1 adet eGo CE6 Atomizer Tank
 • 1 adet eGo Şarj Aleti


Ürün Özellikleri: 

 • Uzunluk: 125 mm
 • Genişlik: 11 mm
 • Batarya Kapasitesi: 650 mAh
 • Başlık Gerilimi: 2.2 oHm
 • Şarj Süresi: 1.5 - 2 Saat
 • Pil Ömrü : Ortalama 400 kere Şarj Edilebilir


Kimler eGo CE6 Elektronik Sigara Kullanmalı? Neden?

Klişe bir tabir olabilir ancak başlangıç seviyesindeki elektronik sigara kullanıcıları yine elektronik sigara olarak eGo CE6 Elektronik Sigarayı tercih edebilirler. Bildiğiniz gibi elektronik sigaralar özellikle geleneksel tütün ürünlerini kullanmaya son vermiş kullanıcılarca kullanılmaktadır. eGo CE6 Elektronik Sigara da tam bu esnada devreye girmektedir. Bunun nedeni cihazın normal sigara içerkenki deneyiminizin aynısını yaşatmasıdır. Elektronik sigara kullanıcıları seçtikleri elektronik sigaralarda genellikle buna çok dikkat ederler. Çünkü 0 nikotin içeren likitler rahatlıkla içilir ancak sigaranın verdiği hissi vermez. Bu yüzden sigarayı yeni bırakmışsanız eGo CE4, eGo CE6 gibi modelleri tercih edebilirsiniz. Çünkü bu modeller sizlere gerçek sigara içiminin verdiği deneyimin tıpatıp aynısını yaşatacaktır. 


eGo CE6 Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

eGo CE6'nın şeffaf likit tankı sayesinde likit seviyenizin ne durumda olduğunu görebilirsiniz. Likit seviyeniz düştüğünde atomizerinizi kullanmaya kesinlikle çalışmayın. Çünkü bu, bir elektronik sigara atomizeri için en riskli işlemlerden birisidir. Likit tankınıza gereken önemi gösterin ve elektronik sigaranızın ihtiyaç duyduğu şarj seviyesine gelene kadar elektronik sigaranızı şarjda tutun. 

eGo CE6'nın ekstra özelliklerinden söz etmiştik. Bunların en başında cihazdaki led göstergeleri geliyor. Bu göstergeler, cihazın batarya seviyesi kritik bir seviyeye geldiğinde sizi uyarır. Aynı durum cihazınız tamamen şarj olduğunda ya da cihazınızın şarj seviyesi düşmeye başladığında da kendisini gösterir.

eGo CE6 Elektronik sigaraların vidalı bir şarj cihazı ile şarj olduğunu da ekleyelim. Cihazı şarj etmek için gövde ve bataryayı birbirinden ayırın ve ardından bataryayı vidalı şarj adaptörü ile şarja takın. Bunu yaparken vidalı yapıyı sıkıca şarj adaptörü ile birleştirmeyi kesinlikle unutmayın. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

 • Görüntüle: 5010
 • Ürün Kodu: ego-ce6
 • Stok Durumu: 2-3 Gün
6 Product(s) Sold
 • 79TL
 • 69TL

Etiketler: ego ce6, elektronik sigara, e-sigara, 650 mah, 2.2 ohm ego-ce6