eGo CE4 Elektronik Sigara

-40% eGo CE4 Elektronik Sigara

eGo CE4 Elektronik Sigara

Tüm zamanların en çok satan elektronik sigaralarından birisi olan eGo CE4 Elektronik Sigara, düşük fiyatına rağmen yüksek performans sağladığı için oldukça kullanışlı bir elektronik sigaradır. Otomatik değişebilen voltaj seviyesi, 650 MAh'lık bataryasıyla eGo CE4 elektronik sigara son derece yoğun bir buhar sağlar. Eğer Delirium Swiss Slim ve Delirium Swiss Slim V2 Modellerini inceleyip beğendiyseniz bu modeli de tercih etme olasılığınız son derece yüksektir. eGo CE4 elektronik sigara da tıpkı yukarıda geçen elektronik sigaralar gibi kullanımı kolay, pratik ve son derece zarif elektronik sigaralardır. 

Elektronik sigaraya yeni başlayanlar, ikinci bir elektronik sigara isteyenler veya yüksek performanslı ve de uygun fiyatlı bir elektronik sigara tercih etmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Sigarayı yeni bırakmış biriyseniz de eGo CE4 ELektronik Sigarayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü eGo CE4, verdiği buharla size sigara hissiyatını yaşatacaktır. Bu yüzden de oldukça kullanışlı bir elektronik sigaradır. 

Elektronik sigaralar arasında oldukça popüler bir elektronik sigara olarak görülen eGo CE4 Elektronik Sigara elektronik sigaraya yeni başlayacaklara özellikle tavsiye edilir. Hatta pek çok yabancı sitede bu elektronik sigara kitinden eGo CE4 Starter Kit - Elektronik Sigaraya Başlangıç Kiti olarak söz edilir. 

Özellikle elektronik sigaraya yeni başladıysanız ve yoğun buhar deneyiminden olabildiğince faydalanmak istiyorsanız, siz de eGo CE4 Elektronik Sigaraları tercih edebilirsiniz. eGo CE4, tıpkı Delirium Swiss Slim ve Delirium Swiss Slim V2 Modellerinde olduğu gibi çevirmeli bir şaj aleti ile şarj edilir. Bu da sipariş verdiğiniz kit ile size gelir. Cihazın tam şarj dolumu 1.5 - 2 saat içinde gerçekleşir. Elektronik sigaranızı şarj ettikten sonra gün boyu rahatça kullanabilirsiniz. 


Kuru İçeriği:

 • 1 adet 650 mAh eGo Batarya
 • 1 adet eGo CE4 Atomizer Tank
 • 1 adet eGo Şarj Aleti


eGo CE4 Elektronik Sigara Teknik Özellikleri: 

 • eGo CE4 Elektronik Sigara Uzunluk: 125 mm
 • eGo CE4 Elektronik Sigara Genişlik: 11 mm
 • Batarya Kapasitesi: 650 MAh
 • Başlık Gerilimi: 2.2 Ohm
 • Şarj Ömrü: 400 defa şarj edilebilir. 


eGo CE4 Elektronik Sigara Kullanırken Dikkat Edilecek Hususlar:

Diğer pek çok elektronik sigarada olduğu gibi eGo CE4 Elektronik Sigarada da likit tankınızın içinde bulunan likitin azalmamasına dikkat etmelisiniz. Likt tankındaki elektronik sigara likiti azaldığında ve sizler elektronik sigaranızı kullanmaya çalıştığınızda atomizeriniz zarar görür ve çabucak yanar. 

Elektronik sigaranıza kesinlikle ağzına kadar elektronik sigara likiti doldurmamalısınız. Bunu yaparsanız tankınızdan likit sızacak veya akıtma yapacaktır. Elektronik sigaranızın likit tankını ağzına kadar doldurduğunuzda ağzınıza elektronik sigara likiti gelmesi de son derece olasıdır. 

Elektronik sigaraların genelinde geçerli olan kurallardan bir diğeri de elektronik sigaranızın şarjını her zaman kontrol etmenizdir. Bu elektronik sigara eGo CE4 veya başka model bir elektronik sigara olabilir. Modeli ne olursa olsun elektronik sigaranızı dışarıda kullanmadan önce şarj ederseniz elektronik sigaranızla ilgili bir sorun yaşamazsınız. 

Likitinizi değiştirip başka bir aroma kullandığınızda likit tankınızı mutlaka yıkamalı ve ardından da kurulamalısınız. Aksi takdirde kullandığınız yeni likitin aromasından ziyade eski likitinizin tadını almaya devam edersiniz. Likitlerle ilgili meydana gelebilecek bir başka sorun da, daha önce kullandığınız elektronik sigara likitinizin aromasının yeni likitinizle karışması ve bunun sonucunda aromanın bozulmasıdır. 

Elektronik sigaralarınızın tankı ve bataryası kadar atomizerine de gerekli önemi göstermelisiniz. Bu da atomizeriniz yandığında yenisiyle değiştirmeniz anlamına geliyor. Kullanım sıklığına bağlı olarak her elektronik sigara atomizerinin 1 veya 2 hafta içerisinde değiştirilmesi gerektiğini de bilmelisiniz. 


eGo CE4 Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

eGo CE4 Elektronik Sigara, çevrilerek cihazın bataryasına monte edilen bir şarj cihazı ile şarj olur. Bu şarj cihazının bir ucu, elektronik sigaranın gövdesinden çıkan batarya kısmına çevrilerek monte edilir, diğer ucu ise usb girişi bulunan bilgisayara veya direkt elektrik prizine takılarak şarj edilir. Eğer eGo CE4 için hazırladığımız içeriğin üst kısımlarına bakarsanız size cihazınızı elektrik prizi üzerinden şarj edebilmenizi sağlayan bir şarj cihazı da verdiğimizi görebilirsiniz. Elektroniksigaraal.com sitesinde gördüğünüz eGo CE4 Elektronik Sigara, 1.5 - 2 saatlik bir şarjın ardından gün boyunca kullanmanıza olanak sağlar. 


eGo CE4 Elektronik Sigarayı Kimler Tercih Etmelidir?

Elektronik sigaraya yeni başlayan kullanıcılar, uygun fiyatı ve verdiği yoğun buhardan dolayı eGo CE4 Elektronik Sigarayı tercih edebilirler. Cihaz, verdiği yoğun buharla sigara içimi etkisi yarattığından dolayı sigarayı yeni bırakmış kişilerce rahatlıkla tercih edilebilirler. 

Çoğu elektronik sigara kullanıcısı komplike cihazlarına ek olarak daha zarif ve hafif elektronik sigara alıyorlar. Bunun sebebi, profesyonel elektronik sigaraların verdikleri yoğun buhara karşın taşımalarının zor olması, elektronik sigara kullanıcılarını daha zarif modelleri kullanmaya itmektedir. Siz de uygun fiyatlı zarif bir alternatif arıyorsanız eGO CE4'ü tercih edebilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

 • Görüntüle: 8181
 • Ürün Kodu: ego-ce4
 • Stok Durumu: 2-3 Gün
5 Product(s) Sold
 • 99TL
 • 59TL

Etiketler: ego ce4, elektronik sigara, e-sigara, 650 mah, 2.2 ohm ego-ce4