Nasty Juice Bad Blood 10 ml.

-10% Nasty Juice Bad Blood

Nasty Juice Bad Blood

Nasty Juice Bad Blood 10 ml.

Nasty Juice Bad Blood (Siyah Frenk Üzümü ve Hafif Nane Karışımı)


Nasty Juice Bad Blood Elektronik Sigara Likiti, sizleri ferahlatan üzümlerin harika ferahlığı ile karışık taze meyvelerim aromasını aynı anda sunuyor. Nasty Juice Bad Blood Elektronik Sigara Likiti 10 mg’lik özel tasarımlı; çocuk korumalı ve damlalıklı bir şişeye sahiptir. Nasty Juice Bad Blood Elektronik Sigara Likiti aynı zamanda 3-6 mg nikotin oranına sahip ve 70 VG - 30 PG oranına sahip son derece ferahlatıcı, yoğun ve tatlı bir aromaya sahiptir. Nasty Juice Bad Blood Elektronik Sigara Likiti yoğun bir meyve aromasına sahiptir. Karışık meyve aromaları ile aranız iyiyse mutlaka Nasty Juice Bad Blood Elektronik Sigara
 Likitini tercih etmeli ve bu lezzetli likiti
deneyimlemelisiniz.


Nasty Juice Bad Blood Elektronik Sigara Likiti Özellikleri:

  • Nasty Juice Bad Blood Elektronik Sigara Likiti, Siyah Frenk Üzümü ve Hafif Nane Karışımı Benzersiz Bir Elektronik Sigara Likitidir.
  • Nasty Juice Bad Blood Elektronik Sigara Likiti 10 ml’lik Özel Tasarımlı, Çocuk Korumalı Ve Damlalıklı Özel Bir Şişede Bulunmaktadır.
  • Nasty Juice Bad Blood Elektronik Sigara Likiti 3-6 mg Nikotin Oranına Sahiptir.
  • Nasty Juice Bad Blood Elektronik Sigara Likiti 70 VG ve 30 PG Oranı İle Yüksek Buhar Sağlayan Bir Elektronik Sigara Likitidir. Yoğun Meyve Aroması İle Sizlere Oldukça Tatminkar Bir Meyve Aromalı Likit İçimi Sağlar.
deneme1
Mililitre 10

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Atalarımız “aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” demişler. Söz konusu Nasty Juice premium likitler olduğunda bu atasözünün ne kadar isabetli olduğunu daha iyi anlayabiliyorsunuz. Ürün şişesinin içinde bulunduğu kutudan likit içeriğinin saklandığı illüstrasyonlu alüminyum şişeye, benzersiz meyve ve nane aromalı lezzetlerinden buhar kapasitesine kadar Nasty Juice sadece ve sadece tek bir amaç için üretilmiş görünüyor: dünya üzerindeki elektronik sigara kullanıcılarını kaliteyle buluşturmak. 
Nasty Juice özellikle mod e-sigara kullanıcılarının beklentilerine cevap verecek nitelikte krema – tatlı ve tütünlü premium likit içerikleri üretiyor olsa da firma esasen limonata ve nane (mentol) bazlı aroma lezzetleriyle biliniyor. Nasty Juice Likit yelpazesinin önemli bir özelliği de ekşi tatları nane – mentol ile harmanlayarak kullanıcılarla buluşturması ve likitlerinde ekşilik – tatlılık dengesini çok iyi bir şekilde ayarlayabilmesi. Eğer siz de alışıldık lezzetlerden sıkıldıysanız, egzotik meyve lezzetleri arıyor ve tekdüze aromalardan sıkıldıysanız VG oranı yüksek ve zengin aroması ile Nasty Juice’ u gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Nasty Juice A$AP Grape, Ballin’ Serisi veya Nasty Juice Wicked Haze… Seçim sizin. Hemen şimdi sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve benzersiz lezzetleri ile Nasty Juice keyfini sizler de yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

  • Görüntüle: 67
  • Marka: Nasty Juice
  • Ürün Kodu: nj-bb
  • Stok Durumu: Stok Dışı
0 Product(s) Sold
  • 30TL
  • 27TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Nasty Juice, Bad Blood,