Nasty Juice - Ballin - Bloody Berry

-7% Nasty Juice - Ballin - Bloody Berry

Nasty Juice - Ballin - Bloody Berry

Nasty Juice - Ballin - Bloody Berry


Nasty Juice - Ballin - Bloody Berry (Ahududu ve Limon Aromalı)


Nasty Juice Bloody Berry Elektronik Sigara Likiti, sizleri ferahlatan üzümlerin harika ferahlığı ile karışık taze meyvelerim aromasını aynı anda sunuyor. Nasty Juice Bloody Berry Elektronik Sigara Likiti özel tasarımlı bir şişeye sahiptir. Nasty Juice Bloody Berry Elektronik Sigara Likiti aynı zamanda 70 VG - 30 PG oranına sahip son derece ferahlatıcı, yoğun ve tatlı bir aromaya sahiptir. Nasty Juice Bloody Berry Killa Elektronik Sigara Likiti yoğun bir meyve aromasına sahiptir. Karışık meyve aromaları ile aranız iyiyse mutlaka Nasty Juice Bloody Berry Elektronik Sigara Likitini tercih etmeli ve bu lezzetli likiti deneyimlemelisiniz.


Nasty Juice Bloody Berry Elektronik Sigara Likiti Özellikleri:

  • Nasty Juice Bloody Berry Elektronik Sigara Likiti, Tropikal Meyve Aromalı Benzersiz Bir Elektronik Sigara Likitidir.
  • Nasty Juice Bloody Berry Elektronik Sigara Likiti Özel Tasarımlı Özel Bir Şişede Bulunmaktadır.
  • Nasty Juice Bloody Berry Elektronik Sigara Likiti 70 VG ve 30 PG Oranı İle Yüksek Buhar Sağlayan Bir Elektronik Sigara Likitidir. Yoğun Meyve Aroması İle Sizlere Oldukça Tatminkar Bir Meyve Aromalı Likit İçimi Sağlar.
deneme1
Mililitre 60ml
VG / PG Oranı %70 VG %30 PG

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Atalarımız “aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” demişler. Söz konusu Nasty Juice premium likitler olduğunda bu atasözünün ne kadar isabetli olduğunu daha iyi anlayabiliyorsunuz. Ürün şişesinin içinde bulunduğu kutudan likit içeriğinin saklandığı illüstrasyonlu alüminyum şişeye, benzersiz meyve ve nane aromalı lezzetlerinden buhar kapasitesine kadar Nasty Juice sadece ve sadece tek bir amaç için üretilmiş görünüyor: dünya üzerindeki elektronik sigara kullanıcılarını kaliteyle buluşturmak. 
Nasty Juice özellikle mod e-sigara kullanıcılarının beklentilerine cevap verecek nitelikte krema – tatlı ve tütünlü premium likit içerikleri üretiyor olsa da firma esasen limonata ve nane (mentol) bazlı aroma lezzetleriyle biliniyor. Nasty Juice Likit yelpazesinin önemli bir özelliği de ekşi tatları nane – mentol ile harmanlayarak kullanıcılarla buluşturması ve likitlerinde ekşilik – tatlılık dengesini çok iyi bir şekilde ayarlayabilmesi. Eğer siz de alışıldık lezzetlerden sıkıldıysanız, egzotik meyve lezzetleri arıyor ve tekdüze aromalardan sıkıldıysanız VG oranı yüksek ve zengin aroması ile Nasty Juice’ u gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Nasty Juice A$AP Grape, Ballin’ Serisi veya Nasty Juice Wicked Haze… Seçim sizin. Hemen şimdi sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve benzersiz lezzetleri ile Nasty Juice keyfini sizler de yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

  • Görüntüle: 75
  • Marka: Nasty Juice
  • Ürün Kodu: nj-ballin-bloody-berry
  • Stok Durumu: Stok Dışı
0 Product(s) Sold
  • 145TL
  • 135TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Nasty-Juice, elektronik-sigara-likiti, likit, nasty juice likit, nasty juice ballin, nasty juice ballin Bloody Berry killa, ballin, Bloody Berry killa, ballin Bloody Berry killa, nasty juice Bloody Berry