Nasty Juice - Ballin - Hippie Trail

-7% Nasty Juice - Ballin - Hippie Trail

Nasty Juice - Ballin - Hippie Trail

Nasty Juice - Ballin - Hippie Trail


Nasty Juice - Ballin - Hippie Trail (Yeşil Limon & Ekşi Bazlı Meyveler Aromalı)


Nasty Juice - Ballin - Hippie Trail Elektronik Sigara Likiti, sizleri ferahlatan yeşil limonun harika ferahlığı ile karışık taze ekşi bazlı meyvelerin aromasını aynı anda sunuyor. Nasty Juice - Ballin - Hippie Trail Elektronik Sigara Likiti özel tasarımlı bir şişeye sahiptir. Nasty Juice - Ballin - Hippie Trail Elektronik Sigara Likiti aynı zamanda 70 VG - 30 PG oranına sahip son derece ferahlatıcı, yoğun ve tatlı bir aromaya sahiptir. Nasty Juice - Ballin - Hippie Trail Elektronik Sigara Likiti yoğun bir meyve aromasına sahiptir. Karışık meyve aromaları ile aranız iyiyse mutlaka Nasty Juice - Ballin - Hippie Trail Elektronik Sigara Likitini tercih etmeli ve bu lezzetli likiti deneyimlemelisiniz.


Nasty Juice - Ballin - Hippie Trail Elektronik Sigara Likiti Özellikleri:

  • Nasty Juice - Ballin - Hippie Trail Elektronik Sigara Likiti, Ekşi Meyve Aromalı Benzersiz Bir Elektronik Sigara Likitidir.
  • Nasty Juice - Ballin - Hippie Trail Elektronik Sigara Likiti Özel Tasarımlı Özel Bir Şişede Bulunmaktadır.
  • Nasty Juice - Ballin - Hippie Trail Elektronik Sigara Likiti 70 VG ve 30 PG Oranı İle Yüksek Buhar Sağlayan Bir Elektronik Sigara Likitidir. Yoğun Meyve Aroması İle Sizlere Oldukça Tatminkar Bir Meyve Aromalı Likit İçimi Sağlar.
deneme1
Mililitre 60ml
VG / PG Oranı %70 VG %30 PG

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Atalarımız “aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” demişler. Söz konusu Nasty Juice premium likitler olduğunda bu atasözünün ne kadar isabetli olduğunu daha iyi anlayabiliyorsunuz. Ürün şişesinin içinde bulunduğu kutudan likit içeriğinin saklandığı illüstrasyonlu alüminyum şişeye, benzersiz meyve ve nane aromalı lezzetlerinden buhar kapasitesine kadar Nasty Juice sadece ve sadece tek bir amaç için üretilmiş görünüyor: dünya üzerindeki elektronik sigara kullanıcılarını kaliteyle buluşturmak. 
Nasty Juice özellikle mod e-sigara kullanıcılarının beklentilerine cevap verecek nitelikte krema – tatlı ve tütünlü premium likit içerikleri üretiyor olsa da firma esasen limonata ve nane (mentol) bazlı aroma lezzetleriyle biliniyor. Nasty Juice Likit yelpazesinin önemli bir özelliği de ekşi tatları nane – mentol ile harmanlayarak kullanıcılarla buluşturması ve likitlerinde ekşilik – tatlılık dengesini çok iyi bir şekilde ayarlayabilmesi. Eğer siz de alışıldık lezzetlerden sıkıldıysanız, egzotik meyve lezzetleri arıyor ve tekdüze aromalardan sıkıldıysanız VG oranı yüksek ve zengin aroması ile Nasty Juice’ u gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Nasty Juice A$AP Grape, Ballin’ Serisi veya Nasty Juice Wicked Haze… Seçim sizin. Hemen şimdi sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve benzersiz lezzetleri ile Nasty Juice keyfini sizler de yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

  • Görüntüle: 79
  • Marka: Nasty Juice
  • Ürün Kodu: nj-ballin-hippie-trail
  • Stok Durumu: Stok Dışı
0 Product(s) Sold
  • 145TL
  • 135TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Nasty-Juice, elektronik-sigara-likiti, likit, nasty juice likit, nasty juice ballin, nasty juice ballin hippie trail, ballin, hippie trail, ballin hippie trail, nasty juice hippie trail