Nasty Juice Cush Man -60 ml

-7% Nasty Juice Cush Man

Nasty Juice Cush Man

Nasty Juice Cush Man -60 ml

Nasty Juice Cush Man

Her yeni başlayan macera heyecan dolu ve Mango kokar. Sizleri benzersiz alüminyumdan üretilmiş ve illustrasyonlu şişesi ve harika içeriğiyle bir anda büyüleyecek olan Mango aromalı Nasty Juice Cush Man de öyle! Zaten daha önce Nasty Juice markalı bi likit denediyseniz, bu likit içeriğine de büyük ihtimalle bayılacaksınız.

Nasty Juice Cush Man, sizleri baştan çıkaracak hafif şekerli bir Mango kokusu ve aroması sunar. Cush Man 60 ML’lik özel bir şişeye özel bir damlalığa ve de 70 VG - 30 PG oranına sahiptir. Yani sizi muazzam bir Mango aromasına ek olarak harika ve benzersiz bir içim keyfi ve doygun buhar bekliyor. Tüm bunlara ek olarak 3 mg nikotinli çeşitlerini sitemizden alabileceğiniz Nasty Juice hem şişesi hem de likit içeriğiyle son derece başarılı ve popüler bir elektronik sigara likiti içeriğidir.

Nasty Juice’un benzersiz likit içeriklerini sitemizden temin edebilirsiniz. Tamamı orjinal olan Nasty Juice Ailesine şimdi bir de Nasty Juice Cush Man ekleniyor ve ortaya eşine az rastlanır derecede başarılı ve son derece rahat bir içimi olan premium likit içeriği çıkıyor. Gerçek bir çileğin tüm cazibesi ve aroması Nasty Juice Cush Man’de seni bekliyor. Şimdi sipariş ver lezzetin keyfini sür.

Nasty Juice Cush Man’in Benzersiz Özellikleri:

 • Nasty Juice Cush Man Akılları Baştan Alan Muazzam Bir Mango Aromasına Sahiptir.
 • Nasty Juice Cush Man’in Aroması Sadece İçeni Değil Çevredekileri De Etkisi Altına Alır.
 • Nasty Juice Cush Man 70 VG Ve 30 PG Oranına Sahip Bir Premium Elektronik Sigara Likitidir.
 • Likit Yüksek VG Oranıyla Size Rahat Çekim Ve Doygun Buhar Sunar.
 • Nasty Juice Cush Man Sitemizde 3 Nikotin İçeren Çeşitleriyle Bulunmaktadır.
 • Diğer Nasty Juice Likit İçeriklerinde Olduğu Gibi E-Likit Benzersiz Bir Alüminyum Şişeye, Özel Damlalığa Ve Harika Bir Tasarıma Sahiptir.
 • Nasty Juice Cush Man Premium Likit İçeriklerimiz Tamamen Orjinaldir.

deneme1
Mililitre 60ml
VG / PG Oranı %70 VG %30 PG

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Atalarımız “aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” demişler. Söz konusu Nasty Juice premium likitler olduğunda bu atasözünün ne kadar isabetli olduğunu daha iyi anlayabiliyorsunuz. Ürün şişesinin içinde bulunduğu kutudan likit içeriğinin saklandığı illüstrasyonlu alüminyum şişeye, benzersiz meyve ve nane aromalı lezzetlerinden buhar kapasitesine kadar Nasty Juice sadece ve sadece tek bir amaç için üretilmiş görünüyor: dünya üzerindeki elektronik sigara kullanıcılarını kaliteyle buluşturmak. 
Nasty Juice özellikle mod e-sigara kullanıcılarının beklentilerine cevap verecek nitelikte krema – tatlı ve tütünlü premium likit içerikleri üretiyor olsa da firma esasen limonata ve nane (mentol) bazlı aroma lezzetleriyle biliniyor. Nasty Juice Likit yelpazesinin önemli bir özelliği de ekşi tatları nane – mentol ile harmanlayarak kullanıcılarla buluşturması ve likitlerinde ekşilik – tatlılık dengesini çok iyi bir şekilde ayarlayabilmesi. Eğer siz de alışıldık lezzetlerden sıkıldıysanız, egzotik meyve lezzetleri arıyor ve tekdüze aromalardan sıkıldıysanız VG oranı yüksek ve zengin aroması ile Nasty Juice’ u gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Nasty Juice A$AP Grape, Ballin’ Serisi veya Nasty Juice Wicked Haze… Seçim sizin. Hemen şimdi sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve benzersiz lezzetleri ile Nasty Juice keyfini sizler de yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

 • Görüntüle: 87
 • Marka: Nasty Juice
 • Ürün Kodu: nj-cush-man-60
 • Stok Durumu: Stok Dışı
0 Product(s) Sold
 • 145TL
 • 135TL

Etiketler: Nasty-Juice, elektronik-sigara-likiti, likit, premium, nasty juice likit, cush man, nasty juice trap quuen, nasty juice, nasty juice mangolu likit