Nasty Juice Devil Teeth 10 ml.

-10% Nasty Juice Devil Teeth

Nasty Juice Devil Teeth

Nasty Juice Devil Teeth 10 ml.


Nasty Juice Devil Teeth Elektronik Sigara Likiti (Bal Ve Nane Aromalı)

Mango aroması premium likit çeşitleri içerisinde oldukça az bulunur. Eğer siz de bal ve nane aromalı bir premium likit arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bal ve nane aromalı premium likit olarak karşımıza çıkan Nasty Juice Devil Teeth Elektronik Sigara Likiti, özel çocuk korumalı ve harika tasarımlı sağlam şişesi ile sizleri gördüğünüz anda büyüleyecektir. Nasty Juice Devil Teeth Elektronik Sigara Premium Likit oldukça lezzetli bir bal ve nane aroması ile tatlandırılmıştır. Likitin aroması arasında az da olsa nane aromasından izler vardır.

Nasty Juice Devil Teeth Elektronik Sigara Likiti, %70 VG ve %30 PG oranına sahip bir elektronik sigara likitidir. Bu elektronik sigara likiti aynı zamanda 3 mg / 6mg nikotin oranına sahiptir. Likitin 3 mg nikotin ve 6 mg nikotin içeren çeşitleri stoklarımızdadır. Nasty Juice Devil Teeth Elektronik Sigara Likiti’nin özel şişesi 10 ml likit taşımaktadır. Özel damlalığı ile rahatça kullanabileceğiniz bu harika ve leziz elektronik sigara likiti sizi sitemizde beklemektedir.


Nasty Juice Devil Teeth Elektronik Sigara Likiti Özellikleri:

  • Nasty Juice Devil Teeth Elektronik Sigara Likiti %30 PG Ve %70 VG Oranına Sahip Bir Premium Elektronik Sigara Likitidir.
  • Nasty Juice Devil Teeth Elektronik Sigara Likiti Mango Ve Nane Aromalıdır.
  • Nasty Juice Devil Teeth Elektronik Premium Likit Özel Damlalıklı - Tasarımlı Şişesinde Bulunur.
  • Nasty Juice Devil Teeth Premium Likit Şişesi 10 ml Kapasiteye Sahiptir.
deneme1
Mililitre 10

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Atalarımız “aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” demişler. Söz konusu Nasty Juice premium likitler olduğunda bu atasözünün ne kadar isabetli olduğunu daha iyi anlayabiliyorsunuz. Ürün şişesinin içinde bulunduğu kutudan likit içeriğinin saklandığı illüstrasyonlu alüminyum şişeye, benzersiz meyve ve nane aromalı lezzetlerinden buhar kapasitesine kadar Nasty Juice sadece ve sadece tek bir amaç için üretilmiş görünüyor: dünya üzerindeki elektronik sigara kullanıcılarını kaliteyle buluşturmak. 
Nasty Juice özellikle mod e-sigara kullanıcılarının beklentilerine cevap verecek nitelikte krema – tatlı ve tütünlü premium likit içerikleri üretiyor olsa da firma esasen limonata ve nane (mentol) bazlı aroma lezzetleriyle biliniyor. Nasty Juice Likit yelpazesinin önemli bir özelliği de ekşi tatları nane – mentol ile harmanlayarak kullanıcılarla buluşturması ve likitlerinde ekşilik – tatlılık dengesini çok iyi bir şekilde ayarlayabilmesi. Eğer siz de alışıldık lezzetlerden sıkıldıysanız, egzotik meyve lezzetleri arıyor ve tekdüze aromalardan sıkıldıysanız VG oranı yüksek ve zengin aroması ile Nasty Juice’ u gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Nasty Juice A$AP Grape, Ballin’ Serisi veya Nasty Juice Wicked Haze… Seçim sizin. Hemen şimdi sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve benzersiz lezzetleri ile Nasty Juice keyfini sizler de yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

  • Görüntüle: 70
  • Marka: Nasty Juice
  • Ürün Kodu: nj-dt
  • Stok Durumu: Stok Dışı
0 Product(s) Sold
  • 30TL
  • 27TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Nasty Juice, Devil Teeth