Nasty Juice Slow Blow 10 ml.

-10% Nasty Juice Slow Blow

Nasty Juice Slow Blow

Nasty Juice Slow Blow 10 ml.

Nasty Juice Slow Blow Elektronik Sigara Likiti (Ananas Ve Limonata ve Nane Aromalı)Nasty Juice Slow Blow Elektronik Sigara Likiti, misket limonu ile tatlandırılmış gazozların ve taze ananasların aromasını bir araya getiriyor. Bu benzersiz aromaya sahip elektronik sigara likiti 3 mg nikotin içermektedir. Buna ek olarak 70 VG ve 30 PG oranına sahip olan Nasty Juice Slow Blow  Elektronik Sigara Likiti, yoğun buhar sağlayan ve içimi rahat bir elektronik sigara likitidir. Nasty Juice Slow Blow Elektronik Sigara Likiti aynı zamanda 60 ml’lik çocuk korumalı ve özel damlalıklı, tasarım harikası bir özel şişede bulunur. Eğer sizi tazeleyecek bir elektronik sigara likiti arıyorsanız, Nasty Juice Slow Blow Elektronik Sigara Likitini
rahatlıkla tercih edebilir ve harika aroması ile bu elektronik sigara likiti sayesinde siz de tazelenebilirsiniz.


Nasty Juice Slow Blow Elektronik Sigara Likiti Özellikleri:

  • Nasty Juice Slow Blow Elektronik Sigara Likiti Ananas Ve Gazoz Aromalı Benzersiz Bir Elektronik Sigara Likitidir.
  • Nasty Juice Slow Blow Elektronik Sigara Likiti 60 ml’lik Özel Tasarımlı, Çocuk Korumalı Ve Damlalıklı Özel Bir Şişede Bulunmaktadır.
  • Nasty Juice Slow Blow Elektronik Sigara Likiti 3 mg Nikotin Oranına Sahiptir.
  • Nasty Juice Slow Blow Elektronik Sigara Likiti 70 VG ve 30 PG Oranı İle Yüksek Buhar Sağlayan Bir Elektronik Sigara Likitidir. Sizi Tazelerken, Ferah Ve Rahat Bir İçim Sunar.

deneme1
Mililitre 10

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Atalarımız “aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” demişler. Söz konusu Nasty Juice premium likitler olduğunda bu atasözünün ne kadar isabetli olduğunu daha iyi anlayabiliyorsunuz. Ürün şişesinin içinde bulunduğu kutudan likit içeriğinin saklandığı illüstrasyonlu alüminyum şişeye, benzersiz meyve ve nane aromalı lezzetlerinden buhar kapasitesine kadar Nasty Juice sadece ve sadece tek bir amaç için üretilmiş görünüyor: dünya üzerindeki elektronik sigara kullanıcılarını kaliteyle buluşturmak. 
Nasty Juice özellikle mod e-sigara kullanıcılarının beklentilerine cevap verecek nitelikte krema – tatlı ve tütünlü premium likit içerikleri üretiyor olsa da firma esasen limonata ve nane (mentol) bazlı aroma lezzetleriyle biliniyor. Nasty Juice Likit yelpazesinin önemli bir özelliği de ekşi tatları nane – mentol ile harmanlayarak kullanıcılarla buluşturması ve likitlerinde ekşilik – tatlılık dengesini çok iyi bir şekilde ayarlayabilmesi. Eğer siz de alışıldık lezzetlerden sıkıldıysanız, egzotik meyve lezzetleri arıyor ve tekdüze aromalardan sıkıldıysanız VG oranı yüksek ve zengin aroması ile Nasty Juice’ u gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Nasty Juice A$AP Grape, Ballin’ Serisi veya Nasty Juice Wicked Haze… Seçim sizin. Hemen şimdi sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve benzersiz lezzetleri ile Nasty Juice keyfini sizler de yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

  • Görüntüle: 71
  • Marka: Nasty Juice
  • Ürün Kodu: nj-sb
  • Stok Durumu: Stok Dışı
0 Product(s) Sold
  • 30TL
  • 27TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Nasty Juice, Slow Blow