NastyxKILO Dillinger

-7% NastyxKilo Dillinger

NastyxKilo Dillinger

NastyxKILO Dillinger

Nasty Juice  Dillinger X KILO 60ML, muhteşem bir karpuz ve ballı aromalı vapa suyunun harika birleşimi!

3 ve 6 mg. nikotin seçeneklerinden istediğinizi seçin!

Dillinger, karpuz ve karanfil karışımının lezzetine sahiptir. Bu iki tat birlikte birleşirler ve harikalar yaratırlar. Ağzınızda bir şelale gibi sakinleştirici karpuz sansasyonu yaratacaktır. Nefes alırken, bu tecrübeyi savurgan meyve aromasıyla sarar.

Dillinger'ın boğazı vurumu yumuşak ve zariftir. Herhangi bir yanma ya da kıvılcım hissi yoktur, bu da boğaz rahatsızlığı hakkında endişelenmenize gerek kalmaksızın istediğiniz en büyük hazzı alabileceğiniz anlamına gelir


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Atalarımız “aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” demişler. Söz konusu Nasty Juice premium likitler olduğunda bu atasözünün ne kadar isabetli olduğunu daha iyi anlayabiliyorsunuz. Ürün şişesinin içinde bulunduğu kutudan likit içeriğinin saklandığı illüstrasyonlu alüminyum şişeye, benzersiz meyve ve nane aromalı lezzetlerinden buhar kapasitesine kadar Nasty Juice sadece ve sadece tek bir amaç için üretilmiş görünüyor: dünya üzerindeki elektronik sigara kullanıcılarını kaliteyle buluşturmak. 
Nasty Juice özellikle mod e-sigara kullanıcılarının beklentilerine cevap verecek nitelikte krema – tatlı ve tütünlü premium likit içerikleri üretiyor olsa da firma esasen limonata ve nane (mentol) bazlı aroma lezzetleriyle biliniyor. Nasty Juice Likit yelpazesinin önemli bir özelliği de ekşi tatları nane – mentol ile harmanlayarak kullanıcılarla buluşturması ve likitlerinde ekşilik – tatlılık dengesini çok iyi bir şekilde ayarlayabilmesi. Eğer siz de alışıldık lezzetlerden sıkıldıysanız, egzotik meyve lezzetleri arıyor ve tekdüze aromalardan sıkıldıysanız VG oranı yüksek ve zengin aroması ile Nasty Juice’ u gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Nasty Juice A$AP Grape, Ballin’ Serisi veya Nasty Juice Wicked Haze… Seçim sizin. Hemen şimdi sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve benzersiz lezzetleri ile Nasty Juice keyfini sizler de yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

  • Görüntüle: 76
  • Marka: Nasty Juice
  • Ürün Kodu: nastyxkilo-dillinger
  • Stok Durumu: Stok Dışı
0 Product(s) Sold
  • 145TL
  • 135TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Nasty Juice, Kılo, NastyxKılo, Dillinger