NastyxKILO Gambino

-7% NastyxKILO Gambino

NastyxKILO Gambino

NastyxKILO Gambino

Nasty Juice X tarafından Gambino KILO 60ML elektronik sigara likidi içerisinde, lezzetli bir çilek, turuncu ve muzlu meyve karışımlarını bulundurmaktadır! Nasty Juice ve KILO, işbirliği muhteşem Gambino'yu ortaya çıkardı. 

Gambino, sadece elektrik çarpması gibi damak tadınızın karıncalanmasına neden olacak bir çilek ve turuncu meyve karışımı getiriyor. Nefes alırken, muz hissi mükemmellik ile damak tadını kaplar ve dilinizin ucunda asla solmayan lezzetli bir lezzet bırakır

Bu Nasty Juice X KILO lezzetinin boğazı vurumu gerçekten çok iyi. Herhangi bir yakma ya da kıvılcım hissi yoktur.

Gambino, 60 ml. kutusunda 3 ya da 6 mg. seçenekleriyle şimdi Elektroniksigaraal.com'da!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Atalarımız “aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” demişler. Söz konusu Nasty Juice premium likitler olduğunda bu atasözünün ne kadar isabetli olduğunu daha iyi anlayabiliyorsunuz. Ürün şişesinin içinde bulunduğu kutudan likit içeriğinin saklandığı illüstrasyonlu alüminyum şişeye, benzersiz meyve ve nane aromalı lezzetlerinden buhar kapasitesine kadar Nasty Juice sadece ve sadece tek bir amaç için üretilmiş görünüyor: dünya üzerindeki elektronik sigara kullanıcılarını kaliteyle buluşturmak. 
Nasty Juice özellikle mod e-sigara kullanıcılarının beklentilerine cevap verecek nitelikte krema – tatlı ve tütünlü premium likit içerikleri üretiyor olsa da firma esasen limonata ve nane (mentol) bazlı aroma lezzetleriyle biliniyor. Nasty Juice Likit yelpazesinin önemli bir özelliği de ekşi tatları nane – mentol ile harmanlayarak kullanıcılarla buluşturması ve likitlerinde ekşilik – tatlılık dengesini çok iyi bir şekilde ayarlayabilmesi. Eğer siz de alışıldık lezzetlerden sıkıldıysanız, egzotik meyve lezzetleri arıyor ve tekdüze aromalardan sıkıldıysanız VG oranı yüksek ve zengin aroması ile Nasty Juice’ u gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Nasty Juice A$AP Grape, Ballin’ Serisi veya Nasty Juice Wicked Haze… Seçim sizin. Hemen şimdi sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve benzersiz lezzetleri ile Nasty Juice keyfini sizler de yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

  • Görüntüle: 77
  • Marka: Nasty Juice
  • Ürün Kodu: nastyxkilo-gambino
  • Stok Durumu: Stok Dışı
0 Product(s) Sold
  • 145TL
  • 135TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Nasty Juice, KILO, Gambino, NastyxKılo Gambino