Menu
Your Cart

GeekVape Ammit Atomizer

GeekVape Ammit Atomizer
-28 %
GeekVape Ammit Atomizer
Ürün Özellikler
Vida Bağlantısı 510
180TL
250TL
Vergiler Hariç: 180TL
 • Stock: Stokta var
 • Model: geekvape-ammit
 • Weight: 0.00kg

Mevcut Seçenekler:

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

GeekVape Ammit Atomizer

Hava kanallarını açın ve Geek Vape Ammit Atomizer’in keyfini doyasıya sürün. Bunu yapmak Geek Vape Ammit ile çok kolay çünkü Geek Vape Ammit, 3D hava kanallarına sahiptir. Bu hava kanalları sayesinde tankınıza doldurduğunuz likitin lezzetini iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Geek Vape Ammit RTA Atomizer, benzersiz tasarımı ve 3D hava kanalları ile öne çıkan bir atomizer tanktırGeek Vape Ammit bir tür atomizer tanktır. Bu atomizer tank bir tür RTA atomizerdir. RTA atomizer, yeniden yapılandırılabilen tank atomizerlere verilen isimdir. Geek Vape Ammit, 3.5 ml’lik Silica camdan üretilmiş son derece sağlam bir tanka sahiptir. Geek Vape Ammit’in kalilteli cam malzemeden üretilmiş aksamının dışındaki tüm kısımları paslanmaz çelikten imâl edilmiştir. Tepesinden doldurulan Geek Vape Ammit atomizer tankın üç boyutlu hava kanalları, likit tankının içine doldurulan aromalı elektronik sigara likitinin tadını ve lezzetini tam olarak alabilmenizi sağlar. Buna ek olarak altın kaplama pozitif pin, Geek Vape Ammit’e eşi bulunmaz bir aroma deneyimi sunmasını sağlar. Eğer siz de elektronik sigara likitinizden maksimum aroma lezzeti almak istiyorsanız Geek Vape Ammit Atomizer’i mutlaka ama mutlaka tercih etmelisiniz. Tek coil bulunduran Geek Vape Ammit, 10 mm’lik bir drip tip (ağızlığa) sahiptir. Atomizerinden likit tankına kadar özenle seçilmiş harika parçalardan oluşturulan Geek Vape Ammit, 22 mm çapında bir atomizer tanktır. 510 vidalama sistemi sayesinde gövdesine monte edilen Geek Vape Ammit, Delrin Drip Tip ağızlık kısmı, yeniden sarımı yapılabilen atomizeri, yandan likit sızıntısının kontrol edilebildiği kanalları ile son derece kullanışlı RTA atomizer tank modelidir. Geek Vape Ammit’in diğer internet siteleri ve ülkelerde olduğu gibi sadece paslanmaz çelik renk seçeneği bulunmaktadır.

GeekVape Ammit Atomizer Kutu İçeriği:

 • 1 Adet Geek Vape Ammit RTA
 • 1 Adet Değiştirilebilir Cam
 • 1 Adet Yedek Parça Çantası
 • 1 Adet 6 Köşeli Vida Tornavidası

GeekVape Ammit Atomizer Özellikleri:

 • Geek Vape Ammit,46 mm Boyunda, 22 mm Çapında, 10 mm’lik Bir Drip Tip (Ağızlık) Kısmı Bulunan Bir Atomizer Modelidir.
 • Geek Vape Ammit 510 Vidalama Sistemine Sahiptir.
 • Geek Vape Ammit, Paslanmaz Çelik Ve Silica Camdan Üretilmiştir.
 • Geek Vape Ammit, 3.5 ml’lik Bir Tanka Sahiptir.
 • Geek Vape Ammit Bir RTA Atomizerdir. Bu da Atomizer Tankın “Rebuildable Tank Atomizer” Olduğu Anlamına Gelmektedir.
 • Geek Vape Ammit’in Likit Tankı Tepesinden Doldurulan Bir Tanktır.
 • Atomizer Tank Geek Vape Ammit, 3 Boyutlu Hava Kanalı Teknolojisi Sayesinde Likitin Aromasını Tam Olarak Alabilmenizi Sağlar
 • Geek Vape Ammit, Değiştirilebilir Altın Kaplama Pinlere Sahiptir.
 • Geek Vape Ammit, 10 mm’lik Delrin Drip Tip Ağızlığa Sahiptir.

RTA Atomizer Nedir?

RTA Atomizer, “Rebuildable Tank Atomizer” kelimelerinin kısaltılmışıdır. Bu atomizer segmenti, atomizer coil sarımı yapmanıza olanak verir. kullanıcılarının severek kullandıkları RTA Atomizer Tank modelleri, japon bezinin coil teline temas ettirilmesi ile oluşur. Aynı şekilde, atomizer coil’in iyi bir şekilde çalışmasını istiyorsanız japon bezini biraz likit ile ıslatmaya ve atomizer tankı hemen kullanmamaya özen gösterin. Sitemizde bulunan Geek Vape Ammit bir RTA Atomizer Tank Modelidir. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere bu atomizer tankı kullanabilmek için acele etmeyin. Coil pamuğunu (çoğunlukla japon bezi denilen özel bir kumaş kullanılır) likit ile ıslatmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Geek Vape Ammit RTA Atomizerin en çok öne çıkan özelliği -diğer RTA’lardan farklı olarak- 3D hava kanallarına sahip olmasıdır. Bu hava kanalları, atomizerdeki likitin tadını harika bir biçimde alabilmenizi sağlar.

3D Air Flow Özellği

Geek Vape Ammit, üç boyutlu hava kanalı teknolojisine sahiptir. Bu özellik, atomizer tankın içine olabildiğince hava çekmesine olanak sağlar. Özellikle tecrübeli elektronik sigara kullanıcılarının mutlaka tercih etmeleri gereken bu atomizer tank modeli, elektronik sigara likitinin aromasını harika bir şekilde tadabilmenize olanak sağlar. Ayarlanabilirdir ve altın kaplama bir pine sahiptir.