Menu
Your Cart

Geek Vape

Brand: Geek Vape Model: geekvape-ammit
GeekVape Ammit AtomizerHava kanallarını açın ve Geek Vape Ammit Atomizer’in keyfini doyasıya sürün. Bunu yapmak Geek Vape Ammit ile çok kolay çünkü Geek Vape Ammit, 3D hava kanallarına sahiptir. Bu hava kanalları sayesinde tankınıza doldurduğunuz likitin lezzetini iliklerini..
180TL 250TL
Vergiler Hariç:180TL
Brand: Geek Vape Model: geek-vape-aegis-battery
Geek Vape Aegis Mod Gövde / Batarya Pil İçinde Ürettiği Geek Vape Griffin Atomizer Tank Modeli ile tanıdığımız Geek Vape, kelimenin tam anlamıyla üstün özelliklere sahip bir mod gövde ile karşımızda. Peki Geek Vape Aegis Mod Gövdeyi özel kılan nedir?Geek Vape Aegis Mod Elektronik Sigara, 100 Watt’l..
380TL
Vergiler Hariç:380TL
Brand: Geek Vape Model: geek-vape-eagle
510 vidala sistemine uyumluSarılabilir atomizer kullanılmaktadır.İstediğiniz ohm değerinde kullanım sağlarYoğun buhar eşsiz tad..
200TL
Vergiler Hariç:200TL
Brand: Geek Vape Model: ijoy-limitless-rdta
İjoy Limitless RDTA Modeli hem RDA kullanıcıları için hemde RTA Kullanıcıları için tasarlanmış bir üründür. Üst kısımdan likit beslemeli olarak kullanabilirsiniz veya likit tankında bulunan likit ile besleme yapabilirsiniz.510 vidala sistemine uyumluSarılabilir atomizer kullanılmaktadır.İstediğiniz ..
180TL
Vergiler Hariç:180TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)