Menu
Your Cart

Yedek Parça

Advken - Manta RTA Atomizer Advken - Manta RTA Atomizer
Yeni Ürün
Brand: Advken Model: advkn-manta-rta
Advken Manta RTA Tank Atomizer - 3 / 4.5ml, 4.5 ml kapasite (yedek tüp manşonuyla 3 ml'lik) 24 mm çaplı bir depoda paslanmaz çelikten ve camdan imal edilir. Kullanışlı üst dolum sistemi tasarımı, altın kaplama direkleri ve alt açısından hava akışı için uygundur. Özel iki direkli tasarıma sahip ..
280TL
Vergiler Hariç:280TL
Aspire Breeze 2 Replacement Coil
Yeni Ürün Stokta Yok
Brand: Aspire Model: aspre-brze2-coil
Aspire Breeze 2 1.0 Yedek Coiller Aspire Breeze 2 pod-style mod ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu coiller özellikle Tuzlu Nikotinli Likitler için tasarlanmıştır ve kesinlikle görevini yaparlar! U-Tech “U” şeklindeki hava akışını kullanarak, lezzetden ödün vermeden  vape yapabilirsin..
105TL
Vergiler Hariç:105TL
Brand: Aspire Model: aspire-e-pen
Aspire E-Pen AtomizerGün geçmiyor ki elektronik sigara üreticileri yeni bir ürün çıkarmasın, rekabetin iyice kızışmaya başladığı elektronik sigara piyasası ürün çeşitliliği açısından son zamanlarda altın çağını yaşıyor.Aspire oldukça beğenilmiş olan E-Pen üzerine aldığı olumlu geri dönüşle..
37TL
Vergiler Hariç:37TL
Brand: Aspire Model: 8240-b
Aspire Nautilus 2 Atomizer TankAspire Nautilus 2 Atomizer Tank, tepeden doldurulan son derece başarılı ve kalitesi kanıtlanmış bir atomizer tank modelidir. Ayarlanabilir hava kanalları ile oldukça başarılı bir performans sergileyen Aspire Nautilus 2 Atomizer Tank, sigara içimi bir atomizer tank..
170TL
Vergiler Hariç:170TL
Brand: Avatar Model: avatar-şarj
Bu Ürün Wismec RX300 İle UyumludurCihazınızın 510 Konnektörüne bağlayarak Telefonunuzu Şarj edebilirsiniz.Veya Arkadaşınızın Elektronik Sigarasını Şarj edebilirsiniz...
40TL
Vergiler Hariç:40TL
Brand: eGo Model: egoarac
Ego Araç Şarjı Elektronik SigaraAvec Av-700 Araç şarjı. Elektronik Sigara Oto şarj Aleti. Elektronik sigaranızı arabanızda pratik olarak şarj edebilirsiniz. Tabii ki bunu sadece eGo Araç Şarjı ile yapabilirsiniz.Avec Oto Şarj Ürün Özellikler:Usb GirişÇıkış voltajı 5V DcÇıkış..
6TL
Vergiler Hariç:6TL
Brand: eGo Model: ego-sarj
Ego USB Şarj AletiTüm ego modelleri ile uyumludur. Red Kiwi, delirium 69, delirium Swiss, Janty neo, Ego-c Ego-t ve daha bir çok ürünü şarj edebilirsiniz. Pil kalınlığı 9mm den fazla olmayan 510 vidalama sistemindeki ürünleri de şarj edebilirsiniz.  herhangi bir usb girişine takm..
9TL
Vergiler Hariç:9TL
Eleaf - iStick QC With Melo 300 Atomizer Kit Eleaf - iStick QC With Melo 300 Atomizer Kit
Yeni Ürün
Brand: Eleaf Model: eleaf-istick-qc-melo300
iStick QC 200W with MELO 300Ürün TanıtımıiStick QC 200W, 5000mAh yüksek kapasiteli dahili batarya ve 50A/200W maksimum çıkış özellikleri ile birlikte gelir. Ayrıca şık, sürdürülebilir ve güçlü bir cihaz olan iStick QC 200W, Avatar hızlı şarj cihazı ile kullanıldığında 1.5A hızlı şarj özelliğine..
420TL
Vergiler Hariç:420TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 232 (20 Sayfa)