Menu
Your Cart

Elektronik Sigara Likiti

Elektronik Sigara Al sitemizde kaliteli likit ve premium likitleri bulabilirsiniz. Likit denilince ilk akla gelen One Hit Wonder, Cute Wood, Mr. Zero, Cosmig Fog, Nasy Juice, Dinner Laydy marka likitleri bulabileceğiniz gibi daha bir çok marka likit bulabilirsiniz. Bu likitler için Nbase ve aroma çeşitleride Elektronik Sigara Al sitemizde. Elektronik sigara ve Pod cihazlarınız için düşük nikotinli likit ve yüksek nikotinli likit çeşitlerini ürünlerin içerisinde seçebilirsiniz. Pg likit ve Vg Likit oranları ürün açıklamalarında yine görebilirsiniz. Daha fazla desteği operatörlerimizden alabilirsiniz.

One Hit Wonder My Man Premium Likit 30ML (Bölünmüş)
Yeni Ürün
Brand: One Hit Wonder Model: one-hit-30ML
One Hit Wonder My Man 30ML (Dondurma AromalıKutusu ve aroması ile aklınızı başınızdan alacak olan harika bir elektronik sigara aroması arıyorsanız dondurma aromalı One Hit Wonder My Man likitlerini mutlaka ama mutlaka tercih etmelisiniz. One Hit Wonder My Man elektronik sigara li..
35TL
Vergiler Hariç:35TL
One Hit Wonder The Man Premium Likit 30ML (Bölünmüş)
Yeni Ürün
Model: one-hit-30ML
One Hit Wonder The Man 30ML (Çilek Ve Süt Aromalı)One Hit Wonder The Man son derece kaliteli ve hoş aromalı bir elektronik sigara likitidir. Bu harika likit süt ve çilek aromaları ile tatlandırılmış tatlı bir elektronik sigara likitidir. One Hit Wonder The Man, %80 VG ve %20 PG’den oluşan bir&n..
35TL
Vergiler Hariç:35TL
Brand: Amazzone Model: amazzone-barum
Amazzone Barum Premium LikitElektronik sigara severlerin ellerinden düşürmedikleri Amazzone, içimi çok daha rahat, vejeteryan gliserol oranı yüksek yeni elektronik sigara likitleri ile karşınızda. Amazzone Barum, %70 VG yani vejeteryan gliserinden %30 ise propilen gliserinden olu..
60TL
Vergiler Hariç:60TL
Brand: One Hit Wonder Model: bambams-captain-10ml
BamBam’s Captain Premium Likit 10 ml Elektronik Sigara Likiti (TahılGevreği & Vanilyalı Krema Aromalı)Gerek aroması gerekse içimi ile bir kere denedikten sonra bir daha vazgeçemeyeciğiniz harika bir elekronik sigara likiti: BamBam’s Captain Premium Elektronik Sigara Likiti. BamBam..
30TL
Vergiler Hariç:30TL
Brand: Charlies Chalk Dust Model: ccd-ds
Charlie’s Chalk Drama Swirl (Kayısı Ve Pasta Aromalı)Charlie’s Chalk Dust Drama Swirl, pasta ve kayısı aroması ile sizlere benzerine başka bir elektronik sigara likiti aromasında rastlayamayacağınız bir aroma lezzeti vaad ediyor. Eğer siz de meyve aromalarından vazgeçemiyor ve aynı zamanda..
70TL
Vergiler Hariç:70TL
Brand: Charlies Chalk Dust Model: ccd-sb
Charlie’s Chalk Dust - Slam Berry (Çilek Ve Dondurma Aromalı)Dondurma ve çilek aroması ile tatlandırılmış olan Charlie’s Chalk Dust - Slam Berry ile çilekli dondurma keyfine siz de ulaşabilirsiniz. Çilekli dondurma aroması ile tatlandırılmış olan Charlie’s Chalk Dust Slam Berry&n..
70TL
Vergiler Hariç:70TL
Brand: Dinner Lady Model: dinner-lady-lmn-60
Dinner Lady Lemon Tart Elektronik Sigara LikitiDinner Lady Likit Üstü gevrek mereng (pastanelerde satılan beze) ile kaplı ince ve çıtır hamurlu limonlu tartların aroması şimdi Dinner Lady Lemon Tart ile sizinle. Limon ve kek aromalarından oluşan Dinner Lady Lemon Tart, özel tasar..
119TL 129TL
Vergiler Hariç:119TL
Brand: Innovation Model: innovation-apple-pie
Innovation Elektronik Sigara Likiti Pek çok elektronik sigara kullanıcısının yakından tanıdığı Innovation, şimdi karşımıza 30 ml'lik şişelerde farklı türde elektronik sigara likitleri ile çıkıyor. İçeriğinde 0.6 nikotin bulunduran bu likitler, siz değerli elektroni..
38TL
Vergiler Hariç:38TL
Brand: Innovation Model: innovation-bublegum
InnovationBG Bubble Gum Çocukluğunuzun vazgeçilmez rengarenk sakızları bu likitle karşınızda! Sakız ve cikletlerin o kendine has koku ve aromasından vazgeçemeyen kullanıcılarımız için üretilen Innovation BG Bubble Gum Likit, diğer likitlerle beraber kullanabileceğiniz harika bir likit..
38TL
Vergiler Hariç:38TL
Brand: Innovation Model: innovation-strawbery
Innovation Elektronik Sigara Likiti Pek çok elektronik sigara kullanıcısının yakından tanıdığı Innovation, şimdi karşımıza 30 ml'lik şişelerde farklı türde elektronik sigara likitleri ile çıkıyor. İçeriğinde 0.6 nikotin bulunduran bu likitler, siz değerli elektroni..
38TL
Vergiler Hariç:38TL
Brand: Innovation Model: innovation-coffee
Innovation Elektronik Sigara Likiti Pek çok elektronik sigara kullanıcısının yakından tanıdığı Innovation, şimdi karşımıza 30 ml'lik şişelerde farklı türde elektronik sigara likitleri ile çıkıyor. İçeriğinde 0.3 ve 0.6 nikotin bulunduran bu likitler, siz değerli&nb..
38TL
Vergiler Hariç:38TL
Brand: Innovation Model: innovation-creamy -coffee
Innovation Creamy Coffee Elektronik Sigara Likiti Pek çok elektronik sigara kullanıcısının yakından tanıdığı Innovation, şimdi karşımıza 30 ml'lik şişelerde farklı türde elektronik sigara likitleri ile çıkıyor. İçeriğinde 0.3 ve 0.6 nikotin bulunduran bu likitler, ..
38TL
Vergiler Hariç:38TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 621 (52 Sayfa)