Menu
Your Cart

78 E-LİKİT

Sayıların gizemine inanır mısınız? 78 Elektronik Sigara Likiti, mükemmeliği ve bolluğu simgeleyen 7 ve 8 rakamlarından oluşan bir isme sahip. Neden mi? Çünkü 78 E - Likit, size mükemmel bir aroma tadının yanında yoğun bir buhar servis ediyor. Eğer siz de kullandığınız elektronik sigaranın standartların üstünde ve lezzetli bir e-likit olmasını istiyorsanız sadece elektroniksigaraevi.us adresinden ulaşabileceğiniz aromalar için şimdi sipariş verebilirsiniz. Farklı nikotin değerlerine sahip 78 E - Likit aynı zamanda 70 VG - 30 PG oranına sahiptir.

Önce şişeden başlayalım. 78 E - Likit, 10 ml’lik küçük şişelerde bulunuyor. Şişeler, ancak bir yetişkin tarafından sıkıldığında dolum yapılmasına imkan veriyor. Sadece 3 ve 6 nikotin değerlerine sahip olan elektronik sigara likitinin sert plastik şişesi, onun korunaklı bir şekilde likit aromasını korumasını sağlıyor. Küçük şişe boyutuyla 78 Elektronik Sigara Likitini cebinizde çok kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Hatta bir şişeyle sınırlı kalmayarak birden fazla 78 E-Likit Aromasını cebinizde taşımanız mümkün olabilir. Yakında daha büyük şişe seçenekleriyle karşınızda olacak olan likitler için vakit kaybetmeyin. 78 Elektronik Sigara Likitinin aromaları da özenle şeçildi. Sadece kahve, sütlü kahve, elma, kavun, vanilya gibi e-sigara kullanıcıları arasında popüler olan aroma özleriyle tatlandırıldı. Aromaları oldukça yoğun olan bu harika elektronik sigara likiti çeşitleri size jelatin kaplı olarak - tamamen kapalı bir şekilde ulaşır. Şimdilik sadece 10 ml’lik şişelerde bulunan yoğun aromaları e-likit aromalarını başka aromalarla birleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda bir N - Base ile çoğaltmanız da mümkündür. 78 Elektronik Sigara Likiti “sütlü kahve” gibi benzersiz aroma çeşitleriyle sizi sitemizde bekliyor. Yoğun buhar ve keskin aroma lezzeti istiyorsanız şimdi elektroniksigaraevi.us adresinden sipariş verebilirsiniz.

Brand: 78 Model: 78- strawberry-30ml
78 E - Likit Çilek78 Elektronik Sigara Likitleri’nin ismi mükemmelliğin simgesi olan “7” rakamından ve bolluğu simgeleyen “8” rakamının birleşiminden oluşur. Bu iki rakam, likitin özellikleri hakkında size çok şey söyler. 78 Elektronik Sigara Likiti Çeşitleri içerisinde en dikkat çekenlerden bir tan..
35TL
Vergiler Hariç:35TL
Brand: 78 Model: 78-vanilla-10ml
78 E - Likit VanilyaKokusuyla öne çıkan vanilyanın lezzeti de dillere destandır. Elektronik sigara likiti sıvılarında sıklıkla kullanılan 78 E - Likit çeşitlerinin öne çıkan aroma lezzetlerinden birisiyle tanışın: 78 Vanilya. Yoğun lezzetine ek olarak 70 VG ve 30 PG oranı sayesinde yumuşak bir içim ..
25TL
Vergiler Hariç:25TL
Brand: 78 Model: 78-vanilla-30ml
78 E - Likit VanilyaKokusuyla öne çıkan vanilyanın lezzeti de dillere destandır. Elektronik sigara likiti sıvılarında sıklıkla kullanılan 78 E - Likit çeşitlerinin öne çıkan aroma lezzetlerinden birisiyle tanışın: 78 Vanilya. Yoğun lezzetine ek olarak 70 VG ve 30 PG oranı sayesinde yumuşak bir içim ..
35TL
Vergiler Hariç:35TL
Brand: 78 Model: dekang-bigben
Lezzetiyle elektronik sigara kullanıcılarının unutamadığı Dekang'lar, birbirinden çeşitli aromalarıyla elektroniksiagaraal.com'da sizleri bekliyor. Dekang Biotechnology Co. Ltd. şirketi tarafından kendi laboratuvarlarında formülize edilip seri üretilmektedir. Sigarayı yeni bırakanların ter..
12TL
Vergiler Hariç:12TL
Brand: 78 Model: inno-15-kam
Toptan Alın, Bayramda Kazançlı Çıkın!esigaraevi.net'ten bayramınızı şenlendirecek likit kampanyası! Sitemizden sipariş edeceğiniz InnovationBG, Dekang veya Natura Markalı elektronik sigara likitlerinden 10 tane birden alın, anında indirim kazanın, likit kampanyamızdan kazançlı çıkın. İstediğiniz ara..
115TL
Vergiler Hariç:115TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)