Menu
Your Cart

COLİNSS LİKİT

ColinsS E - Likit

Son derece farklı aroma karışımları ve diğer özellikleriyle Colins'S elektronik sigara likiti elektronik sigara ve elektronik nargile kullanıcılarını bekliyor. Eğer siz de bambaşka aromalara sahip benzersiz aromalar arıyorsanız sitemizden Colins'S Elektronik Sigara Likiti için şimdi sipariş verebilirsiniz. Sitemizde farklı aroma karışımlarıyla bulunan Colins'S Elektronik Sİgara Likiti Çeşitlerini bir kez olsun mutlaka denemelisiniz. Colins'S Elektronik Sigara Likiti çeşitleri sitemizde 30 ml'lik özel çocuk korumalı şişeli versiyonu bulunan e-sigara likiti %40 PG ve %60 VG oranına sahiptir. Eğer siz de her yerden tedarik edebileceğiniz e-likit aromalarından sıkıldıysanız ve farklı, değişik lezzetler arıyorsanız Colins'S e-likit çeşitlerini tercih edebilirsiniz. 

Brand: Colinss E-Likit Model: col-cpcn
ColinsS E Likit - Cappuccino - 10ML - Kapuçino ColinsS E-Likit Amerika Birleşik Devletleri Yönetmeliğine (WE) uygun olarak Polonya'daki Laboratuvarlarında hazırlanmıştır.ColinsS e-likit içeriğinde bulunan maddeler SQF2000 kalite belgelidir ..
15TL
Vergiler Hariç:15TL
ColinsS E Likit - Energy Cola ColinsS E Likit - Energy Cola
Özel Ürün Stokta Yok
Brand: Colinss E-Likit Model: col-energy
ColinsS E Likit - Energy Cola - 10ML ColinsS E-Likit Amerika Birleşik Devletleri Yönetmeliğine (WE) uygun olarak Polonya'daki Laboratuvarlarında hazırlanmıştır.ColinsS e-likit içeriğinde bulunan maddeler SQF2000 kalite belgelidir ve sağlık ..
15TL
Vergiler Hariç:15TL
Brand: Colinss E-Likit Model: col-green
ColinsS E Likit - Green Hill - 10ML ColinsS E-Likit Amerika Birleşik Devletleri Yönetmeliğine (WE) uygun olarak Polonya'daki Laboratuvarlarında hazırlanmıştır.ColinsS e-likit içeriğinde bulunan maddeler SQF2000 kalite belgelidir ve sağlık ü..
15TL
Vergiler Hariç:15TL
Brand: Colinss E-Likit Model: ovale-elips
ColinsS E Likit - Green Ice - 10ML ColinsS E-Likit Amerika Birleşik Devletleri Yönetmeliğine (WE) uygun olarak Polonya'daki Laboratuvarlarında hazırlanmıştır.ColinsS e-likit içeriğinde bulunan maddeler SQF2000 kalite belgelidir ve sağlık üzerind..
15TL
Vergiler Hariç:15TL
Brand: Colinss E-Likit Model: col-green-ice
ColinsS E Likit - Ice Boom Boom - 10ML ColinsS E-Likit Amerika Birleşik Devletleri Yönetmeliğine (WE) uygun olarak Polonya'daki Laboratuvarlarında hazırlanmıştır.ColinsS e-likit içeriğinde bulunan maddeler SQF2000 kalite belgelidir ve sağlık üze..
15TL
Vergiler Hariç:15TL
Brand: Colinss E-Likit Model: col-cherry
ColinsS E Likit - Kiraz - 10ML ColinsS E-Likit Amerika Birleşik Devletleri Yönetmeliğine (WE) uygun olarak Polonya'daki Laboratuvarlarında hazırlanmıştır.ColinsS e-likit içeriğinde bulunan maddeler SQF2000 kalite belgelidir ve sağlık üzerinde ol..
15TL
Vergiler Hariç:15TL
Brand: Colinss E-Likit Model: col-mcdave
ColinsS E Likit - McDave - 10ML ColinsS E-Likit Amerika Birleşik Devletleri Yönetmeliğine (WE) uygun olarak Polonya'daki Laboratuvarlarında hazırlanmıştır.ColinsS e-likit içeriğinde bulunan maddeler SQF2000 kalite belgelidir ve sağlık üzerinde o..
15TL
Vergiler Hariç:15TL
Brand: Colinss E-Likit Model: col-newstar
ColinsS E Likit - New Star - 10ML ColinsS E-Likit Amerika Birleşik Devletleri Yönetmeliğine (WE) uygun olarak Polonya'daki Laboratuvarlarında hazırlanmıştır.ColinsS e-likit içeriğinde bulunan maddeler SQF2000 kalite belgelidir ve sağlık üzerinde..
15TL
Vergiler Hariç:15TL
Brand: Colinss E-Likit Model: col-palmont
ColinsS E Likit - Palmont - 10ML ColinsS E-Likit Amerika Birleşik Devletleri Yönetmeliğine (WE) uygun olarak Avrupa'da bulunan Polonya'daki Laboratuvarlarında hazırlanmıştır.Colinss e-likit içeriğinde bulunan maddeler SQF2000 kalite belgelidir v..
15TL
Vergiler Hariç:15TL
Brand: Colinss E-Likit Model: col-rider
ColinsS E Likit - Red Rider - 10ML ColinsS E-Likit Amerika Birleşik Devletleri Yönetmeliğine (WE) uygun olarak Polonya'daki Laboratuvarlarında hazırlanmıştır.ColinsS e-likit içeriğinde bulunan maddeler SQF2000 kalite belgelidir ve sağlık üzerind..
15TL
Vergiler Hariç:15TL
Brand: Colinss E-Likit Model: col-rockwood
ColinsS E Likit - Rockwood Tobacco - 10ML ColinsS E-Likit Amerika Birleşik Devletleri Yönetmeliğine (WE) uygun olarak Polonya'daki Laboratuvarlarında hazırlanmıştır.ColinsS e-likit içeriğinde bulunan maddeler SQF2000 kalite belgelidir ve sa..
15TL
Vergiler Hariç:15TL
Brand: Colinss E-Likit Model: col-trtobacco
ColinsS E Likit - Turkish Tobacco - 10ML ColinsS E-Likit Amerika Birleşik Devletleri Yönetmeliğine (WE) uygun olarak Polonya'daki Laboratuvarlarında hazırlanmıştır.ColinsS e-likit içeriğinde bulunan maddeler SQF2000 kalite belgelidir ve sağ..
15TL
Vergiler Hariç:15TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)