Menu
Your Cart

DİNNER LADY LİKİT

Dinner Lady

Dinner Lady, farklı premium likit arayan kullanıcıların lezzetinden memnun kalacakları harika bir premium likit sizleri Türkiye'de elektronik sigara, elektronik nargile, premium likit ve e-sigara likiti kullanıcılarının sıklıkla ziyaret ettikleri sitemiz elektroniksigaraevi.us'da sizleri bekliyor. Dinner Lady aroması ve içimi ile son derece lezzetli bir premium likit çeşididir. Limonlu tart aroması ile tatlandırılmış olan Dinner Lady, 70 VG ve 30 PG oranına sahip harika bir e-likit markasıdır. Dinner Lady Likit , 30 ml'lik kolay taşınan küçük şişesi ile sizleri sitemizde bekliyor. Dinner Lady'yi dilerseniz diğer e-likit çeşitleri ile karıştırabilir veya tek başına kullanabilirsiniz.

Dinner Lady'nin premium elektronik sigara aromaları son derece lezzetli ve başarılı. Aroma, buhar yoğunluğu, lezzet ve koku! Dinner Lady için söylenecek o kadar çok şey var ki! Pek çok elektronik sigara likiti otoritesinin en çok satan premium e-likit olduğunu belirttiği Dinner Lady, her açıdan dört dörtlük bir elektronik sigara likiti. Pek çok sitede kendisinden övgüyle söz edilen Dinner Lady için blogumuzu ziyaret edebilirsiniz. Premium likitin özellikle "lemon tart" adlı aromasını tattığınızda kendinizi bir pastanede sanabilirsiniz. Gerçek bir limonlu kek lezzeti yaşatan bu harika premium elektronik sigara likiti için şimdi sipariş verebilirsiniz.     

Brand: Dinner Lady Model: dinner-lady-lmn-60
Dinner Lady Lemon Tart Elektronik Sigara LikitiDinner Lady Likit Üstü gevrek mereng (pastanelerde satılan beze) ile kaplı ince ve çıtır hamurlu limonlu tartların aroması şimdi Dinner Lady Lemon Tart ile sizinle. Limon ve kek aromalarından oluşan Dinner Lady Lemon Tart, özel tasar..
119TL 129TL
Vergiler Hariç:119TL
Brand: Dinner Lady Model: Dinner-lady-salt-likit
Dinner Lady Lemon Tart Salt E-Likit Genel BakışDinner Lady Lemon Tart Salt E-Likit, premium bir elektronik sigara likiti sınıfında değerlendirilir. E-sigara kullanıcıları arasında oldukça popüler olan Dinner Lady Lemon Tart e-likit ürününün nikotin tuzuyla tatlandırılmış bir versiyonu olan Dinner La..
100TL
Vergiler Hariç:100TL
Brand: Dinner Lady Model: dnr-ldy-strwbry-cstrd
Dinner Lady Strawberry Custard Elektronik Sigara LikitiDinner Lady Likit Çilekli Muhallebbi aroması şimdi Dinner Lady Strawberry Custard ile sizinle. Çilek ve Muhallebiaromalarından oluşan Dinner Lady Strawberry Custard, özel tasarımlı sizi bekliyor. Dinner Lady Strawberry Custard elektronik si..
80TL
Vergiler Hariç:80TL
Brand: Dinner Lady Model: dnr-ldy-cola
Dinner Lady Summer Holidays - Cola Shades Limon, Kola ve Buz FerahlığıDinner Lady Cola Shades likitinin limon, kola ve buz ferahlığını tam anlamıyla damağınızda lezzetini hissedeceksiniz. 60 ml olan Dinner Lady Cola Shades likiti gerçekten Premium Likit unvanını layıkıyla sonuna kadar hak ediyor. Di..
110TL
Vergiler Hariç:110TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)