Menu
Your Cart

Innovation Strong Vanilla Likit 30ml

Innovation Strong Vanilla Likit 30ml
Innovation Strong Vanilla Likit 30ml
Ürün Özellikler
VG / PG Oranı 50 PG / 50 VG
Mililitre 30ml
38TL
Vergiler Hariç: 38TL
  • Stock: Stokta var
  • Model: inno-strong-vanilla
  • Weight: 0.00kg

Mevcut Seçenekler:

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

InnovationBG Strong Vanilla (Vanilyalı Krema)

Vanilya'nın o kendisine has eşsiz aromasını bilmeyen veya tatmayan var mıdır? InnovationBG sizleri büyüleyecek güçlü bir vanilya aroması ile sizlerle. InnovationBG Strong Vanilla ile, vanilya aromasının o kendisine has kokusunu ve aromasını iliklerinize kadar hissedeceksiniz. InnovationBG Strong Vanilla'yı dilerseniz kahve, krema veya çikolata aroması ile deneyin ve nasıl bir tat yakaladığınızı kendiniz görün. Eğer siz de muhteşem aroması ile sizi kendinden geçirecek güçlü ve içimi rahat bir vanilya aroması arıyorsanız InnovationBG Strong Vanilla Likit tercih edebilirsiniz. Likiti sipariş ettiğinizde sizlere özel vakumlu - çocuk korumasına sahip şişesinde ulaşır. Kutunun içindeki küçük prospektüsten likiti nasıl kullanabileceğinizi görebilir, şişenin üzerinden son kullanma tarihine göre içim gerçekleştirebilirsiniz. InnovationBG Strong Vanilla %50 PG %50 VG oranına sahiptir. 


InnovationBG Elektronik Sigara Likitleri, Türkiye'nin elektronik sigara ve elektronik sigara likiti konusundaki en yetkin adreslerinden birinin; Elektroniksigaraal.com' un stoklarında siz değerli kullanıcılarını bekliyor. InnovationBG'nin son derece kaliteli ve sağlıklı bir elektronik sigara likiti olduğunun, Avrupa Birliği Standartlarına göre üretildiğinin ve de sadece bazı ilaçlar için kullanılan GMP Sertifikasına InnovationBG Likitlerin sahip olduğunun da altını çizelim. 
Sitemizde çeşitlerini bulabileceğiniz InnovationBG Likitler, farklı ve lezzetli aromalara sahip olmalarının yanında 3 veya 6 mg nikotin seviyesine sahipler. InnovationBG Likitlerin arasında sadece "Carolina" Likiti 12 mg nikotin seviyesine sahiptir. Farklı aromalara sahip olan InnovationBG Elektronik Sigara Likitleri aynı zamanda ISO 9001, ISO 14001, BS OHSAS 18001 ve de GMP gibi kalite sertifikalarına sahiptir. Tüm bu sertifikalar InnovationBG Elektronik Sigara Likitlerinin kalitesini onaylamakta ve kullanıcılara zevkli bir içim sağlamaktadır. 
InnvationBG Elektronik Sigara Likitleri %50 PG'den ve de %50 VG'den oluşmaktadırlar. Bu da elektronik sigara likitlerini yüksek PG (Propien Gliserin) içeren elektronik sigara likitlerinden daha iyi bir içime sahip olmasını sağlarken, fiyat olarak premium likitlerden çok daha hesaplı olmalarını sağlar. Eğer siz de InnovationBG likitlerin kalitesinden eminseniz veya bu kaliteyi deneyimlemek isterseniz, farklı aromalarıyla InnovationBG Likitler sizleri Elektroniksigaraal.com' da bekliyor olacak. 
Elektroniksigaraal.com sitesinde çeşitlerini bulabileceğiniz InnovationBG Elektronik Sigara Likitleri, 30 ml'lik vakumlanmış şişelerde sizlerle buluşur. Likit şişeleri çocuk korumasına sahiptir. Likiti sipariş ettiğinizde şişenin vakumlanmış olduğunu ve likit kutusunda bir adet de likitin nasıl kullanılması gerektiğine dair küçük bir de prospektüsün bulunduğunu görebileceksiniz. Likit şişesinin üzerindeki son kullanma tarihleri ile sağlığınızı kesinlikle riske atmamış olacaksınız.