Joyetech eGrip 2 Kit (2100 mAh)

-19%

Joyetech eGrip 2 Kit (2100 mAh)

Joyetech eGrip 2 Kit (2100 mAh)
Elektronik Sigara dünyasının lideri Joyetech'den ilk ve orta seviyedeki kullanıcılar için alışılmışın dışında harika bir ürün: Joyetech eGrip 2 Kit 2100 MAh. Joyetech, daha önce piyasaya sürdüğü çubuk şekilli elektronik sigaralarının çok sevilmesi üzerine mod cihazı üretmeye karar verdi ve Joyetech eGrip 2 Kit 2100 MAh'ı üretti.
Joyetech eGrip 2 Kit 2100 MAh, elektronik sigara kullanıcılarının beğenerek kullandıkları pek çok elektronik sigara özelliğini bir cihazda toplamayı başardı. Elbette bu özelliklere, yeni ve kullanışlı bazı özellikler de eklenmiş durumda. Yenilenmiş işlemci çipi sayesinde bambaşka özelliklere kavuşan bu elektronik sigara modelini gelin birlikte daha yakından tanıyalım.
Joyetech eGrip 2 Kit 2100 MAh, sizlere güçlü bir batarya sunuyor. Bu batarya cihazın tepesine yerleştirilmiş 3.5 ml'lik likit tankındaki sıvıyı ısıtmak için gereken enerjiyi sağlıyor. BF RBA Atomizerlere sahip olan cihazda Bypass Modu, TC Isı Modu Ve VW Modu gibi çok farklı modlar bulunuyor. Farklı ohm derecelerine sahip atomizerlerle sizlere sunulan cihaz, yurt dışında geçerli garanti belgesi Notch (Çentikli Coil) gibi ekstra özellikleriyle sizlere sunuluyor.
Joyetech eGrip 2 Kit 2100 MAh, bir mod elektronik sigaradır. Bu yüzden de gövdesi avuca rahat bir şekilde oturan bir kutu biçiminde tasarlanmıştır. Bu kutunun üzerinde bulunan ekran üzerinden cihazın ohm ve watt derecelerini dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Üstelik bu ekranda bir de küçük bir saat ve sıkıldığınızda vakit geçirebileceğiniz küçük bir oyun sizleri bekliyor olacak. Bazı kullanıcılar cihazdaki bu özellikleri yersiz bulsa da ekrandaki sanal saat ve oyun, Joyetech eGrip 2 Kit 2100 MAh'ın rakipleri arasından kolaylıkla sıyrılmasını sağlıyor. Çok farklı renk seçenekleriyle kıyafetiniz ve de aksesuarlarınızla da uyum sağlayacak bu elektronik sigaranın kutu içeriğine ve teknik özelliklerine bakalım.

BF RBA Atomizer Nedir? Sağladığı Avantajlar Nelerdir?
BF RBA Atomizerler, kullanıcı tarafından coil kısmı değiştirilebilen atomizerlere verilen isimdir. Ancak bu tip atomizerler BVC'nin aksine yatay olarak yerleştirilir ve de kullanılır. BF RBA Atomizerler için kullanıcı tarafından coil sarımı yapılabilen yatay atomizer tabirini kullanabiliriz.

Joyetech eGrip 2 2100 Mah Kutu İçeriği:
1 Adet eGrip II (Gövde)
1 Adet NotchCoil TM 0.25ohm DL. (Notch Coil, Çentikli Sızdırma Korumalı Ve Değiştirilmesi Kolay Coil'e verilen isimdir)
1 Adet BF SS316-0.5ohm DL.
1 Adet BF Clapton-1.5ohm MTL.
1 Adet BF RBA COİL (RBA Coil; Değiştirilebilir Coil Anlamına Gelir)
1 Adet Ağızlık (Drip Tip)
1 USB Kablo (220 ADAPTÖR KUTUYA DAHİL DEĞİLDİR- SEÇENEKTENEKSTRA ALABİLİRSİNİZ)
1 Adet Kullanım Kılavuzu
1 Adet Garanti Belgesi (Sadece Yurt Dışında Geçerlidir)
1 Adet Atomizer adaptör

Joyetech eGrip 2 2100 MAh Özellikleri:
Tipi: Mod Elektronik Sigara
Boyut: 45mm X 24mm X 99 mm (Ağızlık Dahil)
Batarya Kapasitesi: Kapasite:2100mAh
Çıkış Modu: VW Mod / Bypass / TC ısı modu
Likitkapasitesi: 3.5 ml (Aynı Modelin 2 ml'lik Tanklı Versiyonu Da Mevcuttur)
BFAtomizer Başlığı:   (Pakette 3 adet bulunmaktadır) 
Watt Derecesi: 80 Watt
OLED Ekran Boyutu: 0,96 inç
Farklı Coil Telleri İçin Farklı İçim Modları
Şarj Şekli: Mikro Usb

Joyetech eGrip 2 Kit (2100 mAh) Elektronik Sigarayı Tercih Edin Çünkü...

Joyetech eGrip 2 Kit güçlü denilebilecek bir atomizere sahiptir. Bununla birlikte cihazın elektronik sigara likit tankı, gövdeye bütünleşiktir. Cihaz size farklı coil tellerini destekleyen modlar yüklü olarak gelir. Ancak avantajları bununla da sınırlı değildir. Çünkü cihazın atomizeri RDA olduğundan atomizeri kendiniz de rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Mod gövdenin üzerinde bulunan OLED ekranda ister oyun oynayın ister saati öğrenin ister ohm ve watt derecelerini ayarlayın. Eğer elektronik sigaraya yeni başladıysanız ve ille de bir mod cihazı arıyorsanız bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Zira kutu içeriğinde bulunan çentikli Notch Coil sayesinde sızdırma yapmayacak olan bu elektronik sigaranın likit tankı üstten kolaylıkla doldurulabilir. Üstelik cihazın kutu içeriğine ağızlık ve farklı atomizerler de dahildir. İster yoğun ister hafif: buhar keyfini size doyasıya yaşatacak bu elektronik sigara, kalitesinden o derece emin ki yurt dışında geçerli olan bir garanti belgesiyle çıkıyor. Üstelik cihazı usb üzerinden rahatlıkla şarj edebilirsiniz ve uzun zaman kullanabilirsiniz. Başlangıç ve orta seviyede bir elektronik sigara kullanıcısıysanız ve mod elektronik sigara kullanmak isterseniz bu cihazı tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüle: 3696
  • Ürün Kodu: eGrip-2
  • Stok Durumu: Stok Dışı
2 Product(s) Sold
  • 429TL
  • 349TL

Etiketler: joyetech egrip, kit, (2100, mah), elektronik, nargile sigara egrip-2