Liqua E-Likit - Çilek 30ml

-29%

Liqua E-Likit - Çilek 30ml

       

Liqua 

Lezzet memnuniyetin anahtarıdır. Avrupanın en iyi labaratuvarlarında, İtalyan lezzet uzmanları ve 200'den fazla profesyonel araştırmacının katkılarıyla üretilmiş olan Liqua Likitler, Elektroniksigaraal.com'da sizleri bekliyor. Dünyada ünlü test merkezi SGS testlerinden başarıyla geçen Liqua E-Sigara Likiti, zengin aroma çeşidi ile Kıta Avrupası'nın en çok satan ürünlerinden birsidir.

Elektronik sigara kullanıcıları tarafından severek kullanılan Liqua, pek çok farklı aromaya sahip; enerji içeceği, limon, kiraz ve kappuçino. Elektronik sigara deneyiminizi zirveye çıkarmak ve likit seçimi yaparken kendinizi özgür hissetmek isterseniz, en lezzetli likit markalarından birisi olan Liqua'yı tercih edebilirsiniz. 

Liqua'nın içimi rahat aromalarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Liqua, doğal aromalara sahip liqua elektronik sigara likitleri ile İtalyan Doğallığını elektronik sigaralarınızla buluşturuyor. 10 ml ve 20 ml'lik lezzetli Liqua'lardan hangisini istiyorsanız şimdi sipariş verin ve elektronik sigara keyfinizi zirveye taşıyın. Elektroniksigaraal.com 'daki her Liqua Likit, her çeşit elektronik sigaralarla birlikte kullanılabilir. 


Ürün Özellikleri:

- Liqua Likit, Orjinal kutusunda ve kapalı ambalajında ve ilk kullanım şeridi ile birlikte satılır.

- Liqua Likitler, orjinal ilaç kutusunda ve kilitli şişeyle (Çocuk korma kilidi) satılır.

- Hologram kabarık şişeye sahiptir. (bu şişe haricindekiler sahte likittir)

- Likitlerin kutusunda gerçek aroma ve nikotin oranı bulunmaktadır.

- Sitemizdeki likitlerin tarihi geçmemiştir ve son kullanma tarihleri şişe üzerinde mevcuttur.

- Sitemizde satılan Liqua Likitler %70 PG (Propilen Glikol) ve %30 VG(Vejeteryan Glikol) içermektedir. 


Uyarı!

Piyasada Liqua Likitlerin sahteleri bulunmaktadır. Sipariş vermeyi düşündüğünüz Liqua Likitler yukarıdaki şartları sağlamıyorsa büyük ihtimalle sahtedir. Sahte likit kullanımı sağlığınız için zararlı olabilir. 


Önemli Bilgiler: 

Sigara kullanmayanlar, 18 yaşından küçükler ve hamilelik dönemindeki bayanlar nikotin içeren e-likitleri kullanmamalıdır.

E-Likit dolum sıvıları doğrudan oral yolu ile içilmemelidir.

Çocukların ve evcil hayvanların erişebileceği yerlerde saklamayınız.

İçeriğinde bulunan terapatik nikotin, sigara bağımlılığını bitirme amaçlı olup ve ortalama 2-3 ay sonrasında nikotinsiz likitlere geçiş yapılması önerilir.


Hatalı Yazımlar : likua - kapiçino - kapüçino 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüle: 3940
  • Marka: Natura
  • Ürün Kodu: liqua-likit-cilek-30-ml
  • Stok Durumu: 2-3 Gün
0 Product(s) Sold
  • 49TL
  • 35TL

Etiketler: dekang, e-likit, elektronik-sigara-likiti, liqua-likit -cilek-30-ml, tütün, elma çilek 30ml çilek Çilek, liqua-likit-cilek-30-ml