Menu
Your Cart

Mr Zero

Brand: Mr Zero Model: mrzero-sas-amc
MR Zero Sassy American (Çilek Ve Marsmallow)MR Zero Sassy American, çocuksu aroma ve lezzetli ile sizleri sitemizde bekliyor. Çilek ve marshmallow aromaları ile tatlandırılmış olan bu harika elektronik sigara likiti, oldukça cüretkar, hoş ve güzel bir elektronik sigara likitidir. MR Zero Sassy ..
30TL
Vergiler Hariç:30TL
Brand: Mr Zero Model: Mz-001
Mr. Zero Premium N - Base 100MlNBase Nedir?NBase Nedir ? Eğer bir elektronik sigara kullanıcısıysanız piyasadaki hazır likitleri kullanabileceğiniz gibi kendi likitlerinizi de yapabilirsiniz. Kendi elektronik sigara likitinizi yapmak için tek yapmanız gereken N - B..
18TL
Vergiler Hariç:18TL
Brand: Mr Zero Model: Mz-301
Mr. Zero Premium N - Base 300MlNBase Nedir?NBase Nedir ? Eğer bir elektronik sigara kullanıcısıysanız piyasadaki hazır likitleri kullanabileceğiniz gibi kendi likitlerinizi de yapabilirsiniz. Kendi elektronik sigara likitinizi yapmak için tek yapmanız gereken N - B..
27TL
Vergiler Hariç:27TL
Brand: Mr Zero Model: mrzero-chs-ck
MR Zero Cheesecake (Muz Ve Kek)Elektronik sigara dünyasında pek çok likit markasının cheese cake aromalı likitleri bulunur. Ama MR Zero’daki gibi bir cheese cake aromasına az rastlanır. Kek ve muz aromaları karıştırılarak elde edilmiş olan bu harika elektronik sigara likiti muzlu cheese cake aroması..
30TL
Vergiler Hariç:30TL
Brand: Mr Zero Model: mrzero-hpy-sun
MR Zero Happy Sun (Kavun Ve Çilek) MR Zero Happy Sun, adının hakkını tam olarak verebilecek olan bir elektronik sigara likiti olup son derece rahat içimli bir elektronik sigara likitidir. Harika çilek ve kavun aromaları karıştırılarak kullanılan bu özel elektronik sigara likiti, yaz mevsiminin eğlen..
30TL
Vergiler Hariç:30TL
Brand: Mr Zero Model: mrzero-smrdrm
MR Zero Summer Dream (Baskın Ananas Aromalı Meyve) Elektronik sigara likitleri arasında meyve aromalarına sık rastlanır. Ancak size bir yaz gecesi rüyası yaşatacak harika bir elektronik sigara likitine çok daha az rastlarsınız… Özellikle de karışık meyveli ve ananas aromalı olan bir tanesine. MR ..
30TL
Vergiler Hariç:30TL
Brand: Mr Zero Model: mrzero-kampanya
MR. Zero Elektronik Sigara Likitleri Sizlerle!İşte elektronik sigara likitinin kralı: MR Zero! Yoğun buhar, egzotik tatlar ve bir elektronik sigara likitinden aradığınız ne varsa MR Zero elektronik sigara likitinde! MR Zero elektronik sigara likiti 0 mg, 3 mg ve 6 mg nikotin seviyesine sahip elektro..
135TL
Vergiler Hariç:135TL
Brand: Mr Zero Model: mrzero-kampanya-2
MR. Zero Elektronik Sigara Likitleri Sizlerle! İşte elektronik sigara likitinin kralı: MR Zero! Yoğun buhar, egzotik tatlar ve bir elektronik sigara likitinden aradığınız ne varsa MR Zero elektronik sigara likitinde! MR Zero elektronik sigara likiti 0 mg, 3 mg ve 6 mg nikotin seviyesine sahip elektr..
265TL
Vergiler Hariç:265TL
Brand: Mr Zero Model: mrzero-kampanya-3
MR. Zero Elektronik Sigara Likitleri Sizlerle! İşte elektronik sigara likitinin kralı: MR Zero! Yoğun buhar, egzotik tatlar ve bir elektronik sigara likitinden aradığınız ne varsa MR Zero elektronik sigara likitinde! MR Zero elektronik sigara likiti 0 mg, 3 mg ve 6 mg nikotin seviyesine sahip elektr..
500TL
Vergiler Hariç:500TL
Brand: Mr Zero Model: mrzero-tobacco-menthol
Mr Zero Tobacco Menthol (Tütün Ve Menthol Aromalı) Mentollü sigaralar geleneksel sigaradan çok daha zararlıdır. Sigaraya mentol aroması vermek için kullanılan kimyasallar zamanla akciğere yapışır ve sağlığınızı olumsuz yönde etkiler. Eğer siz de mentol ve tütün tadını olabildiğince çok hissetmek i..
30TL
Vergiler Hariç:30TL
Brand: Mr Zero Model: mrzero-tester-2
Ürün içeriğinde ki aromalar; Red Brown (Çilek & Çikolata), Fruits Boom (Karışık Meyve), Cheesecake (Limonlu Cheeecake), Summer Dream (Karışık Meyve & Ananas), Sweet Cookies (Kurabiye)MR. Zero 5’li Tester Likit Paketi 5x10 ml size MR Zero’nun ürettiği birbirinden kaliteli elektronik sigara li..
55TL
Vergiler Hariç:55TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)