Menu
Your Cart

Atomizer Tank

Elektronik Sigaralar'ın üst kısımlarını oluşturan yapıya atomizer tankı denilmektedir. Bu kısım elektronik sigaranın buharının oluşmasını sağlayan parça ve onun çalışmasını sağlayan likit sıvısının doldurulduğu bölgeden oluşmaktadır.

Çalışma mantığı ise tank içerisine doldurduğumuz likit sıvısı atomizer başlığının içerisine azar azar dolmakta ve onun içerisindeki rezistans tarafından buhar ile birlikte aromanın ve nikotinin karışmasıyla beraber ağız yoluyla çekilmektedir.


Brand: Aspire Model: aspire-e-pen
Aspire E-Pen AtomizerGün geçmiyor ki elektronik sigara üreticileri yeni bir ürün çıkarmasın, rekabetin iyice kızışmaya başladığı elektronik sigara piyasası ürün çeşitliliği açısından son zamanlarda altın çağını yaşıyor.Aspire oldukça beğenilmiş olan E-Pen üzerine aldığı olumlu geri dönüşle..
37TL
Vergiler Hariç:37TL
Brand: Aspire Model: 8240-b
Aspire Nautilus 2 Atomizer TankAspire Nautilus 2 Atomizer Tank, tepeden doldurulan son derece başarılı ve kalitesi kanıtlanmış bir atomizer tank modelidir. Ayarlanabilir hava kanalları ile oldukça başarılı bir performans sergileyen Aspire Nautilus 2 Atomizer Tank, sigara içimi bir atomizer tank..
170TL
Vergiler Hariç:170TL
Eleaf - iStick QC With Melo 300 Atomizer Kit Eleaf - iStick QC With Melo 300 Atomizer Kit
Yeni Ürün
Brand: Eleaf Model: eleaf-istick-qc-melo300
iStick QC 200W with MELO 300Ürün TanıtımıiStick QC 200W, 5000mAh yüksek kapasiteli dahili batarya ve 50A/200W maksimum çıkış özellikleri ile birlikte gelir. Ayrıca şık, sürdürülebilir ve güçlü bir cihaz olan iStick QC 200W, Avatar hızlı şarj cihazı ile kullanıldığında 1.5A hızlı şarj özelliğine..
420TL
Vergiler Hariç:420TL
Brand: Eleaf Model: eleaf-lyche
Eleaf Lyche AtomizerLyche Eleaf Atomizer, elektronik sigarası için son derece güçlü bir atomizer arayan elektronik sigara kullanıcıları için üretilmiş olan bir atomizerdir. Muazzam bir elektronik sigara deneyimi için mutlaka tercih etmeniz gereken Lyche Eleaf Atomizer, ..
170TL
Vergiler Hariç:170TL
Brand: Eleaf Model: eleaf-pico-cam
Eleaf Pico Yedek Cam ile kırılan atomizer'inizi yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz. Mini için kullanılamaz.....
25TL
Vergiler Hariç:25TL
Brand: Eleaf Model: eleaf-pico-mini-cam
Eleaf Pico mini Yedek Cam ile kırılan atomizer'inizi yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz...
30TL
Vergiler Hariç:30TL
Brand: Geek Vape Model: geekvape-ammit
GeekVape Ammit AtomizerHava kanallarını açın ve Geek Vape Ammit Atomizer’in keyfini doyasıya sürün. Bunu yapmak Geek Vape Ammit ile çok kolay çünkü Geek Vape Ammit, 3D hava kanallarına sahiptir. Bu hava kanalları sayesinde tankınıza doldurduğunuz likitin lezzetini iliklerini..
180TL 250TL
Vergiler Hariç:180TL
Brand: Joyetech Model: ss316
                                                                                     ..
80TL
Vergiler Hariç:80TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 131 (11 Sayfa)