Menu
Your Cart

Atomizer Camı

Atomizer Camı

Cihazınızı düşürebilir veya darbe almasına neden olabilirsiniz. Bu tip durumlarda ilk kırılacak olan kısımların başında tank camı gelmektedir. Çeşitli internet sitelerinde “atomizer camı” olarak anılan tank camları her ne kadar sağlam olsalar ve silikon bant tarafından korunuyor olsalar da zaman zaman kırılıp çatlayabilirler. Neyse ki atomizer camı var. Parça kırılıp çatladıysa birkaç basit adımda o parçayı değiştirip kullanabilirsiniz.Farklı türdeki atomizerler için kullanabileceğiniz yedek parça likit miktarını görmenizin yanında coil kısmını da görebilmenizi sağlar. Böylece coil kısmının değiştirilip değiştirilmemesi gerektiğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Başlık pamuğu kararmaya başladığında siyah - gri renk alır. Eğer cihazınızı kullanmaya devam ederseniz giderek daha fazla yanık tadı almaya başlarsınız. Daha sonraysa giderek kötü koku ve yanık tadı artar. Bu yüzden yedek parça, cihazdaki en hassas ve kullanışlı parçalardan biridir.Tank camı olarak da belli kaynaklarda geçen parça dışardan alınır ve çok kolay biçimde değiştirilir. Sitemizde bulabileceğiniz başlık parçası veya atomizer coil başlığı cam çeşitleri pyrex ve kaliteli malzemeden üretilmiştir. E-sigara kullanıcılarının merak ettiği konulardan birisi de atomizer tank parçasını nasıl koruyacaklarıdır. Yukarıda da söz ettiğimiz gibi silikon bant almak, yedek parçanın alacağı darbeleri önleyebilir. Üstelik silikon ring gibi isimlerle de anılan vape bant ürünleri çok renklidir ve son derece ilgi çeken desenlere sahiptir.Camlar likitinizi muhafaza etmek için kullanılabilecek en iyi malzemelerden birisidir. Kırıldıklarında veya çatladıklarında kolaylıkla değiştirebileceğiniz tank parçası modelleri için sitemizi ziyaret edebilir ve kendi coil modeliniz için parça sipariş edebilirsiniz. Parçayı uzman birinden yardım alarak veya kendi kendinize değiştirmeniz mümkündür. Eğer yeni e-sigara kullanmaya başlamış kullanıcıysanız deneyimli kullanıcıdan destek almanız daha yerinde olacaktır. Dayanıklı malzemeden üretiliyor olsa da yedek parça seçenekleri arasında bulunan yedek parçayı çok kolay ve rahat bir şekilde kırılabilir veya çatlayabilir. Bu tip durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız yaAspire Nautilus 2 gibi tank camı korumalı cihaz kullanmalı ya da yine sitemizden silikon ring sipariş etmelisiniz.


Brand: Eleaf Model: eleaf-pico-cam
Eleaf Pico Yedek Cam ile kırılan atomizer'inizi yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz. Mini için kullanılamaz.....
25TL
Vergiler Hariç:25TL
Brand: Eleaf Model: eleaf-pico-mini-cam
Eleaf Pico mini Yedek Cam ile kırılan atomizer'inizi yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz...
30TL
Vergiler Hariç:30TL
Smok V12-X4 Coil (3'li Paket)
Yeni Ürün
Brand: SMOKOFF Model: smok-v12-x4-coil
Bu TFV12 X4 önceden oluşturulmuş atomizer kafaları, buhar üreten ve lezzet arttırıcı performans çizgisinden gelmektedir. V12 coil kafalarının tamamı, alt-ohm tankınızı en yüksek performansla donatır ve yüksek voltajlarda dev buharlar üretir! Bu 0,15Ω'lik coil kafaları, SMOK’un bu sektörde ..
100TL
Vergiler Hariç:100TL
Brand: SMOKOFF Model: smok-v-p-22-ac
Smok Vape Pen 22 Atomizer CamıAtomizer CamıVape Pen Camı..
30TL
Vergiler Hariç:30TL
Vaporesso GT-Mesh 0.18Ω  Coil Vaporesso GT-Mesh 0.18Ω  Coil
Yeni Ürün
Brand: Vaporesso Model: vprso-gt-mesh-coil
Vaporesso GT-Mesh 0.18Ω  CoilBu değiştirilebilir coiller birkaç farklı Vaporesso Tankı ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. GT Mesh Coil, pamuğu çevreleyen ızgaralı tel sayesinde katlanarak daha eşit ve daha hızlı bir şekilde ısınmasını sağlar! Ayrıca artan ısınma yüzey alanı sayesinde olağanü..
95TL
Vergiler Hariç:95TL
Brand: Vaporesso Model: vprso-gt8-coil
Vaporesso GT8 0.15Ω GT Core CoilKutu içinden 3 adet coil çıkmaktadır.Uyumlu Modeller :Vaporesso RevengerVaporesso Revenger X..
90TL
Vergiler Hariç:90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)