Menu
Your Cart

Drip Tip

Drip Tip / Elektronik Sigara Ağızlığı

Drip Tip olarak da bilinen elektronik sigara ağızlıkları harika bir elektronik sigara deneyiminin en önemli parçasıdır. Driptip, Mouth Piece gibi farklı isimlerle anılan elektronik sigara ağızlıkları çok farklı isimlerde anılırlar ve çok farklı materyallerden üretilirler. Farklı materyallerden üretilen drip tip modelleri arasında cam, metal, silikon ve pyrex gibi drip tip modelleri bulunur. Bu modellerden dilediğinizi tercih ederek kullanabilir ve elektronik sigaranızdan dilediğiniz gibi keyif alabilirsiniz. Drip Tip, elektronik sigara cihazlarının buhar çekimi yapılan kısımlarına monte edilir.

Basit bir yapısı bulunan bu elektronik sigara ağızlıkları, elektronik sigara camiasında drip tip, driptip, driptips gibi farklı adlarla anılırlar. Drip Tip e-sigara ağızlıkların elektronik sigara buharından elde ettiğiniz lezzet ve aromayı etkilemeyeceği düşünülür. Ancak bu yanlış bir görüştür. Bir elektronik sigara ağızlığı veya drip tip, üretildiği materyalin farklılığına göre size aroma ve lezzet sağlar. Elektronik sigara ağızlığı bir elektronik sigaranın ayrılmaz parçalarından birisidir. Bunun en önemli sebeplerinden birisi, drip tip olarak anılan elektronik sigara ağızlığı modellerinin hijyen için bulunmasıdır. Driptip, elektronik sigaranız farklı kişilerce kullanacağı zaman rahatlıkla değiştirilebilen basit bir parçadır. Böylece farklı kişilerin elektronik sigaranızdan içim yaptığı esnada hijyenini muhafaza eder. Eğer siz de hijyenik ve mikrop tutmayan bir drip tip modeli arıyorsanız cam, metal veya seramikten üretilmiş olan driptip modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Model: K21-driptip
Bu Driptip Griffin 25 Atomizer, Griffin 25 Plus Atomizer, Smok TFV Atomizer gibi modeller için uyumludur. ..
20TL
Vergiler Hariç:20TL
Model: rc-01
İsvicre'den ithal elektronik sigara ağızlığı ( sipsi ) Alüminyum gövde sayesinde buharı soğutma özelliğine sahiptir.Likit sıcramasını % 50 oranında azaltır.4 renk seçeneği mevcuttur.2 seneye kadar çizilme aşınma olmaz...
17TL
Vergiler Hariç:17TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)