Menu
Your Cart

Cuttwood

Brand: Cuttwood Model: cuttwood-bos-reserve
Cuttwood Boss Reserve Genel BakışCuttwood Boss Reserve, profesyonel elektronik sigara kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen e-likitlerden bir tanesidir. Sahip olduğu 70 VG - 30 PG oranıyla yüksek buhar verme özelliğine sahip olan Cuttwood Boss Reserve muz ve kahvaltı gevreği aromalı bir e-li..
80TL
Vergiler Hariç:80TL
Brand: Cuttwood Model: cuttwood-mega-melons
Cuttwood Mega Melons (Mango ve Papaya Aromalı) Elektronik sigara likitleri arasıda “efsane” olarak adlandırılan Cuttwood Elektronik Sigara Likitleri sizlerle. Farklı türdeki aromaları ile eşine az rastlanır bir içim keyfi sunan Cuttwood Elektronik Sigara Likiti, ABD’de üretilen bir elektr..
80TL
Vergiler Hariç:80TL
Brand: Cuttwood Model: cuttwood-tobacco-trail
Cuttwood Tobacco Trail E-Likit İçeriği, bal ve tütün aromalarıyla tatlandırılmış bir premium elektronik sigara likitidir. Bal ve tütün aromasına ek olarak farklı nikotin derecelerine sahip türleri arasından tercih yapabileceğiniz Cuttwood Tobacco Trail, 70 VG ve 30 PG oranıyla premium likit sınıfınd..
80TL
Vergiler Hariç:80TL
Brand: Cuttwood Model: cuttwood-unicornmilk
Cuttwood Unicorn Milk (Çilek - Krema Aromalı)Elektronik sigara likitleri arasıda “efsane” olarak adlandırılan Cuttwood Elektronik Sigara Likitleri sizlerle. Farklı türdeki aromaları ile eşine az rastlanır bir içim keyfi sunan Cuttwood Elektronik Sigara Likiti, ABD’de üretilen bir elek..
80TL
Vergiler Hariç:80TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)